Sevgili Dostlar Merhaba

12 Şub 2010
15,006
543,642
Rize'den misafirim sevgili Murat'tan ayrıldıktan 15 dakika kadar sonra kalp krizi geçirdim.

Ana damarlardan birisi % 100 tıkalıymış. Anjiyoda 2 balon ve 1 stent ile tıkanıklık giderildi. İki gün yoğun bakımdan sonra eve geldim. Krizin etkisiyle halsizliğim devam ediyor. Ayrıca kalp yetmezliği varmış. Yarın sabah bu nedenle kardiyologa muayene olacağım.

Anjiyoda doktorlar ailemi epeyce korkutmuşlar. Hepsi korku içinde hâlâ.

Geçmiş olsun dilekleriniz ve dualarınız için hepinize tek tek minnettarım.

Konuşmam ve kendimi yormam sakıncalı olduğu için telefonum kapalı.

Arada sırada Çizgi Diyarı'na giriyorum ama sanırım bundan başka şey yazamam bir süreliğine.

Benden yana varsa tüm haklarım herkese helal.

Selam, sevgi ve saygılarımla sağlık ve iyilikler diliyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Mesajı görünce çok sevindim.
Sağlık ve sıhhat dolu günler dilerim.
En kısa zamanda güzel muhabbetlere kaldığımız yerden devam edelim.
Selamlar,sevgiler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Geçmiş olsun Haluk abi. Valla korkuttun bizi.
Haberi aldığımda herhalde bulamadığımız o ilacı alamayınca kriz geçirdi diye düşündüm.
Lütfen doktorların tavsiyelerini dinle, iyice dinlen...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,717
Kıbrıs
Sevgili Haluk Bey iyi haberlerinizi almak beni çok sevindirdi.Siz dirayetli
adamsınız.Lütfen şu sigarayı bırakmak için gayret edin.Allah her daim
yardımcınız olsun...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Şimdilik bize bu kadarı yeter..
Siz tez zamanda,eski sağlığınıza kavuşmaya bakın..
Ne demiştik:
Yokuşları bitirdik,önümüzde düzlükler var,
Sohbetler bitmedi,söylenecek sözcükler var..
Hacı abi, Boynu bükük çalar iken..
Açılacak,içilecek yüzlükler var..
Sevgiler,saygılar,acil şifalar diliyorum aziz dostum..

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Haluk Hocam, dört gözle iyi haberlerinizi bekledim. Bizzat sizden haberinizi almaktan dolayı bahtiyarım. Geçmiş olsun, inşallah tez atlatırsınız. Kendinize iyi bakın... Hürmetler

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Haluk Bey tekrar geçmiş olsun. İyice dinlenin, hiç yormayın kendinizi. Yarın ki muayene de umarım olumlu geçer. Kendinizi iyi hissedince zaten buraya girmeden yapamazsınız, biliyoruz biz sizi. Sağlık ve şifa dilerim. Kendinize iyi bakın, önce kendiniz için, sonra da çocuklarınız için. Görüşmek üzere.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Mesajı okuyunca birden duygusallaştım... Çok sevindim.
Herhalde yaşımın getirdiği bir durum.
Tekrar geçmiş olsun. Kendini yorma ve her işe de koşma. Bırak birazda gençler koştursun.
Sevgi ve selamlarımla...

www.youtube.com/watch?v=lZnR1ywCmOE

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Adaşım, güzel haberlerini aldım. moralim de katladı. Daha yapacak çok işimiz var. Dinlenmiş bir mod la her şey güzel olacaktır. Tekrar geçmiş olsun, Profesör.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Bu kadar sevindiğim bir mesajı en son ne zaman okumuştum,unutmuşum.
Tekrardan geçmiş olsun üstadım.Tüm işler bekler,su akar yatağını bulur.Bu arada çok iyi dinlenin,istirahat edin.Kendinize çok iyi bakın.En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanıza duacıyız.Selamlar,saygılar...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
üstadım tekrar tekrar geçmiş olsun kendinizi yormayın. inşallah çok hızlı bir şekilde önceki halinizden daha sağlıklı olur ve daha uzun yıllar dostlarınız la beraber olursunuz.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Sevgili haluk bizleri hüzünlendirdin,mesajını görünce hüzün yerini sevince bıraktı,sesini duyamasakda iyi haberini senden öğrenmek çok güzel.Sevgili dostuma acil şilalar dileğinde bulunuyorum tez zamanda birlikte olmak umuduyla...Sensiz çok şey yarım sevgili haluk hep birşeyler eksik.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Haluk bey hepimizi çok korkuttunuz...
Sesinizi duyamasak da yazınızı okumak bile büyük bir keyif.
Lütfen kendinize iyi bakın, hiç olmazsa bundan sonra...
Sevgi, saygı ve selamlarımla...

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Aman abi, iyice dinlenmeden toparlanmadan hiçbir şeye elini sürme. Sağlık haberlerin yeter bize. Büyük geçmiş olsun.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Haluk abi lütfen artık dinlen heryere koşturma ve en önemlisi SİGARAyı bırakkk.Bak büyük yazdım.Sen büyük insansın sadece şu hoşgörün bile bu devirde zor bulunur.Lütfen abi kendine bak artık yorma kendini.Sağlık herşeyden önemlidir.Tekrar geçmiş olsun.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Büyük geçmiş olsun Haluk bey tıkanıklığın giderilmesi iyi ama diyetinizi gözden geçirin mutlaka ölçülü yağ tüketin kalp yetmezliği varsa muhtemelen böbreklerinizede baktırın ihtimal sürekli ayaklarinizda usumeler vardır.Diger taraftan sigarayı bırakın.Rafine karbonhidratlardan gece yemeklerinden Uzak durun hava kararınca yemek yemeyin yoğun stress yasamissiniz sanırım.Saracoglunun limon ve maydanoz kurunu mutlaka uygulayın mucerreptir.En iyi kan sulandırıcı limonsuyu dur sabah mutlaka bir limon suyunu sıkarak suyla tüketin.Resimlerinizden gördüğüm kadarı ile bel kayması olabilir müzmin bel ağrısı sorunu olduğunu düşünüyorum.sigarayi bırakmak için içme isteği geldikçe karabaş otu cigneyin.mutlaka baharat tüketimini arttırın.yakin çekim fotoğraflarinizdan gördüğüm kadarıyla tuz tüketimi yok veya çok az mutlaka tuz ve su tüketimini arttirin.kalp yetmez,liginin temel nedeni az su ve tuz deniz tuzu bulamazsanız kaya tuzu tüketin.rafine tuz sakın kullanmayın.icinde bulunan alüminyum hidroksit damarları tıkar kalbi bozar.asprin kullanmayın sakın içinde alüminyum bileşik leri var.Dis dolgularinizi analgam olanları çıkartın.buyuk ihtimalle uyku probleminiz de var.uyku kalitesi bozuk olabilir resimlerinizden anladığım kadarıyla bunu halletmeniz gerekir.kalp yetmezliğinin en önemli nedeni nefes problemi olması.mutlaka nefes egzersizleri yapmaniz gerekli.damar tıkanıklığıni gidermek için salt yürüyüş yetmez doğu tefekkür tekniklerini de kullanin.yine akupunktur ve refleksoloji yöntemlerini deneyin mutlaka.arka omurlar da büyük ihtimalle kireçlenmeye vardır özellikle yoka yapmanızı tavsiye ederim bu sayede en az 20 sene geriye gidersiniz.omurga eklem kiriş kas esneklik için şart bir yöntemdir.sadece geçmiş olsun diyemem bütün teknikleri kullanın.chi enerji meridyenleri ile çalışın hastalık enerji kopukluğu yada az enerjiden kaynaklanır Chi enerjisinden faydalanın.selamlar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Allah'a şükürler olsun.. Hepimiz heyecanla bu anı bekliyorduk.

Çok büyük geçmiş olsun sevgili Haluk abim. Her şeyden önce sağlık gelir, siz tedavinize ve istirahatınıza bakın lütfen. Aramıza dönecek zamanı en iyi siz bilirsiniz zaten.. Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da kısaca her vakit dualarımız ve de kalplerimiz daima sizlerle olacak...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Ses vermeniz hepimizde büyük ferahlık yarattı Hocam, fena korkutmuştunuz bizi... Kişiliği böyle oturmuş, kalbi temiz, gönlü bol bir dostun sağlık sorunlarıyla boğuşuyor olduğu düşüncesi bile ürkütücü... Tez zamanda ayağa kalkar, bu sıkıntılı günleri geride bırakırsınız umarım...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Geçmiş olsun sevgili Profesör... En kısa sürede iyileşmenizi ve sevdiklerinizle güzellikler yaşamanızı diliyorum... Mesajınızı görmek büyük mutluluk oldu...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Tekrar geçmiş olsun Haluk Bey. Tek damarınızın tıkalı olması iyi bir şans. Ben de 2008 yılında anjiyo olmuştum. Hastanedeki büyük odada sadece benim tek damarım tıkalı idi. Birkaç damar tıkalı olunca baypass'a kadar iş gidiyor.
Ucuz atlatmışsınız. Allah'tan huzur dolu daha nice sağlıklı ömürler dilerim.