Lanfeust des Etoiles #5 - La Chevauchée des bacteries (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Lanfeust, Swiip ve Qam Abraxar'dan balıklama yoluyla geçitten geçerek Pathacelse Gezegeninin İSKİ Toplama Merkezine gelmişlerdi. Oradan maceraya devam. Sonu bana biraz "N'ayır, N'olamaz" zamanlarını anımsattı. Seriyi takip edenlere keyifli okumalar.

pl7ypbakj

pnNSB7f9j

96.8 Mb

Moderatör tarafında düzenlendi:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler,sevgili Gaston. Pazar günümüzü anlamlı kılan ilk paylaşım.Ne mutlu bizlere ki sizler varsınız...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,813
Bir saniye, bu seriyi tam olarak okumadım daha ama kapaktaki bayan karakter Marlysa'ya ne kadar çok benziyor? Sadece yüzünde maskesi yerine mavi boya var.

Marlysa da 17 kitaplık hâlâ devam eden bir fantastik seri, hatta bir ara çevirmeyi düşünmüştüm ama fırsat olmadı. Bulursanız okuyun, aynı Lanfeust gibi keyifli, eğlenceli bir seri.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,705
Gaston, yine böylesi güzel kitaplara gaz vermiş. Teşekkürler, Gaston.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
İSKİ Toplama Merkezi güzelmiş...
Okuduğundan daha hızlı çeviri-balonlama yapabilen iki kişi tanıdım...
Biri odenat bir de bu muhteşem çeviriyi yapan gaston...
Olm ne şanslıyız ha!..

Bir saniye, bu seriyi tam olarak okumadım daha ama kapaktaki bayan karakter Marlysa'ya ne kadar çok benziyor? Sadece yüzünde maskesi yerine mavi boya var.

Marlysa da 17 kitaplık hâlâ devam eden bir fantastik seri, hatta bir ara çevirmeyi düşünmüştüm ama fırsat olmadı. Bulursanız okuyun, aynı Lanfeust gibi keyifli, eğlenceli bir seri.

Böyle olmaz insanın ağzına bir parmak bal çalıp bi okuyun denmez...
Bekliyoruz...