Cixi de Troy #1 - Le Secret de Cixi 1ère Partie (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Truvalı Lanfeust serisinin "İmparatoriçe Cixi" adlı altıncı bölümünde Cixi, Darshan'dan kaçarak Eckmül'e doğru denize açılan bir ticaret gemisine biner. Daha sonra da onu Thanos'un yanında buluruz. Bu sırada Cixi'nin başına neler geldiğini, "Lanfeust de Troy"un "fırlama" (spin-off) öyküsü olan "Cixi de Troy"dan (Truvalı Cixi) öğreniyoruz. Bu albümün senaryosu Arleston'a ait ama çizgiler Tarquin'in değil, Vatine'in. Tarquin'in konu hakkındaki görüşlerini okumamış olanlar burada onunla yapılan söyleşide okuyabilirler.

Üç albümlük bu serinin birincisini sizlere aşağıda sunuyorum. Keyifli okumalar dilerim!

poHEMKeJj

plkvI3zSj

ponGA1Nxj

poBRUSA6j

76.3 Mb

Moderatör tarafında düzenlendi:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Gaston,
İnanamıyorum.Bu nasıl bir hız? Pazar günümüzü renklendirdiğiniz için, bu güzel kitapları bizlerle paylaştığınız için, döktüğünüz göz nuru için sonsuz teşekkürler...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Çok eğlenceli, hikaye güzel başladı. Ben bu seriyi daha önce hiç okumamıştım, Cixi de çok hoş bir hanım, dolayısıyla bir sonraki kitabı merakla bekliyor olacağım. Teşekkürler sevgili gaston.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,090
Dünya
Sayenizde bu pazarımız da renkli ve keyifli geçti. Güzel çeviriniz ve değerli paylaşımınız için çok teşekkür ederim.