Gordon erken sona erdi

virtualman

Yeni Üye
23 Ara 2010
66
215
Çanakkale
Büyülü Dükkan 42. sayıda Flash Gordon'un yayınına zorunlu sebeplerle son verdim diye yazdı. Ben yayınevine daha öncede tamamlayacak mısınız seriye başlayayım mı demiştim evet demişlerdi ve zaten ilk sayılarında bu taahhüt vardı. Flash Gordon'un bitmesine en azından Barry'ninkiler toplam 4 sayı kalmışken bu sona eriş benim içime çizgi roman okuru olarak sinmedi. Yayınevi satış rakamlarına bakıp ilk 5-6 sayıda bunu sona erdiyseydi anlayabilirdim ancak 42. sayıda bunu yapıp bu seriye 1000 tl. para harcamış bizim gibi okurlara ayıp edildiğini düşünüyorum. Ancak, buradan yayınevine bir kere daha yüksek fiyatlarla bu seriyi tamamlama imkanı olup olmadığını bir çizgi roman okuru olarak sormak istiyorum. Nathan Never ve birçok çizgi romanda başıma gelen bu "bitirilmeme" den dolayı olan sitemlerimi tüm forum okurlarının anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Son düzenleme:

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
..... Flash Gordon'un bitmesine en azından Barry'ninkiler toplam 4 sayı kalmışken bu sona eriş benim içime çizgi roman okuru olarak sinmedi. ......

Düşüncelerinize katılıyorum. Bir sorum olacak

Devam edilseydi tüm Gordon külliyatı ne kadar sürecekti, bununla ilgili bir liste var mı elinizde, ya da internette ?

Teşekkürler.

Baldar

Kıdemli Üye
27 Şub 2012
126
387

Devam edilseydi tüm Gordon külliyatı ne kadar sürecekti, bununla ilgili bir liste var mı elinizde, ya da internette ?

Teşekkürler.

Wikipedia'da tatmin edici bir liste bulabilirsiniz. Liste;

List of Flash Gordon comic strips

başlığı altında veriliyor.

virtualman

Yeni Üye
23 Ara 2010
66
215
Çanakkale

Teşekkürler.

Alex Raymond'un pazar maceraları, J. Keefe pazar maceraları gibi eksik kalanlar benim tahminlerime göre (Wikipedia dan alınan listeye göre) toplam 10 sayı tutardı ve koleksiyon tamamlanır idi.