SHHHH! (1953) (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
bxypm0g3tp245m09b.jpg

SHHHH! (1953)
Çeviri: jamaican Balonlama: Filmografi

Alternatif Link:

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,709
Soğuk savaş döneminde gizli servis faaliyetlerini ti ye alan kısa bir öykü
Çok güldüm

Arkadaşlar, çok güzel bir iş çıkarmışsınız, çok teşekkür ediyorum.

Horror bölümündeki öykülere el atarsanız ilgi çekecektir eminim.

Saygılarımla.

jamaican

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
101
44
konya
ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

saygı duymakla beraber aynı fikirdeyim hocam.

@profesör sağolun hocam :). şimdi de 28 days laters'ın 1. sayısını çeviriyorum o da geceye veya yarın öğlene hazır olur.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,345
İstanbul
Çok iyi bir iş çıkartmışsınız ortaya. Tadı damağımda kaldı resmen. Bu özverili çalışma için çok teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Güzel paylaşım ve emeği çok olan bir çalışma,elinize sağlık değerli dostlar,teşekkür ederim.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
çok sağolun güzel bir çalışma olduğuna eminim hemen göz atacam