Jeremiah Albüm 10

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,099
Jeremiah
Albüm 10) Bumerang

OzmxoS.jpg

Artık Hermann ve Jeremiah yeter di mi? Türkiye de ilk defa
yayınlanan 4 albüm... Diğer kahramanlarımıza da zaman ayırmalıyız bence...
Az sonra Türkiye de tabii ki ilk defa değil bir çok defa yaptığım bir şeyi yapacağım ve bir seriyi daha sonlandıracağım. :Ğ

Moderatör tarafında düzenlendi:

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,099
Üstadım her çalışman için teşekkür ederiz.
Yalnız Jeremiah 4-5-6. sayıları indiremedik haberin olsun forumda yok.. Senseinin paylaşımlarıda linkler kırık. Bunları upload etmen mümkün mü?

o zaman 16.05.2021 pazar günü 3 jeremiah ve 2 Eric Castel sırada. balonlama yaptığım programda sorunlar yaşadığım için Barça'lı futbolcumuzun son albümünü yetiştiremememi bir nebze affettirmiş olurum.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,297
o zaman 16.05.2021 pazar günü 3 jeremiah ve 2 Eric Castel sırada. balonlama yaptığım programda sorunlar yaşadığım için Barça'lı futbolcumuzun son albümünü yetiştiremememi bir nebze affettirmiş olurum.

Üstadım, öncelikle emeklerinize çok teşekkür ederim.
NitroFlare sitesi, Jeremiah sayı 1 için de "bu dosya etkin olmadığı için kaldırıldı" mesajı veriyor.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,099
Üstadım, öncelikle emeklerinize çok teşekkür ederim.
NitroFlare sitesi, Jeremiah sayı 1 için de "bu dosya etkin olmadığı için kaldırıldı" mesajı veriyor.

Maalesef 1,2 ve 3.albümlerin çıktısını aldığım için silmiştim. Ama bir arkadaşımda kesin vardır ondan edinip eklemeye çalışırım.
Sayfamızdaki paylaşımların bir yerde kayıt altında tutuduğunu sanıyordum, demek yanılmışım.