7 Adet PDF Kitap

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,420
Kendi Koltuğunda
7 Adet PDF Kitap
[url=http://hizliresim.com/vRmX6z][/URL]

1 Alev Alatlı-Kabus
2 Can Eryumlu-Son Antlaşma
3 Hayal Gücünün Komutanları Orkun Uçar
4 Hüseyin Nihal Atsız-Ruh Adam
6 İsaac Asimov Karadul_Bulmacalari
7 Spielberg-3.Türle Yakın İlişkiler
Yukarıdaki yeşil dosya indire basmayacaksın.
En allta mavi olan dosya indir yazan yere basacaksın 5 saniye sonra

İndir

Son düzenleme:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,145
İstanbul

Yukarıdaki yeşil dosya indire basmayacaksın.
En allta mavi olan dosya indir yazan yere basacaksın 5 saniye sonra

Kitaplar için çok teşekkürler, emeğinize sağlık...

Ancak çok önemli bir noktayı hatırlatmışsınız ki, gerçekten de iyi yapmışsınız (Ben bu konuyla ilgili bir başlık açmayı dahi düşünüyordum)...
Aldanıp da "Yeşil renk Dosya İndir Butonu"na bastınız mı haliniz harap...
Bu hatayı bir kez ben de yapmıştım ve bilgisayarıma bir sürü alakasız program kurulmuştu...
Sonra temizlemek için uğraş dur...

Mübarek, dosya yükleme-indirme sitesi değil de sanki gizli "Virüs" yayma portalı...

Bence mecbur kalınmadıkça bu sisteme (dosya.co) kesinlikle dosya yüklenmemeli...
Çünkü, ne kadar uyarırsanız uyarın mutlaka bu tuzağa düşen birileri olacaktır...

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,891
iskenderun-Hatay
Pdf kitaplar için teşekkürler. Bu yeşil dosya indire basma olayı benim de çok başıma geldi, tıkladığımda bilgisayarıma zor kaldırılan bir sürü rezalet program indi..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili beymelikli iyiniyetinden kuşkum yok..
Paylaşmayı da sevdiğini biliyorum.
İlginç konuları da gündeme getiriyorsun...
Ancak bu konu şeklinde açılan torba paylaşımlar pek site kurallarına uymuyor, ben de onaylamıyorum.
İlk kural,bir kitap paylaşılıyorsa o kitabın paylaşan tarafından hazırlanması, taranması veya yeniden düzenlenmiş olması gerekiyor...
İstisnaen bazen bir daha bulamayacağımız bir konu belki olduğu gibi aktarılabilir..
Bütün bunların yanında tarama kalitesi de önemli..
Sonra mümkün olduğu kadar linklerin bize ait ulaşılabilir linkler olması gerekliliği...
Başkalarına ait linklerin çöplüğü olmaya hiç gerek yok..
Şimdi bu konuyu hiç haber vermeden silmem gerek...
Ancak bir daha böyle bir konu açılmaması için olduğu gibi bırakıyorum.
Senden ricam paylaşım yaparken bu kurallara uyman.
Teşekkür eder, saygılar sunarım.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,420
Kendi Koltuğunda
Sevgili beymelikli iyiniyetinden kuşkum yok..
Paylaşmayı da sevdiğini biliyorum.
İlginç konuları da gündeme getiriyorsun...
Ancak bu konu şeklinde açılan torba paylaşımlar pek site kurallarına uymuyor, ben de onaylamıyorum.
İlk kural,bir kitap paylaşılıyorsa o kitabın paylaşan tarafından hazırlanması, taranması veya yeniden düzenlenmiş olması gerekiyor...
İstisnaen bazen bir daha bulamayacağımız bir konu belki olduğu gibi aktarılabilir..
Bütün bunların yanında tarama kalitesi de önemli..
Sonra mümkün olduğu kadar linklerin bize ait ulaşılabilir linkler olması gerekliliği...
Başkalarına ait linklerin çöplüğü olmaya hiç gerek yok..
Şimdi bu konuyu hiç haber vermeden silmem gerek...
Ancak bir daha böyle bir konu açılmaması için olduğu gibi bırakıyorum.
Senden ricam paylaşım yaparken bu kurallara uyman.
Teşekkür eder, saygılar sunarım.
Kitaplar kendi arşivimde vardı.Tabiki bende başka yerlerden indirdim ama kendim rarlayıp upload edip sunuyorum hiç bir linkim alıntı değil kendi upladımdır.İnternette tek tek bulabilirsiniz ama benim linkini verdiğimden başkasını bulamazsınız.Bulursanız yazın buraya bütün konularımı silebilirsiniz alıntı link paylaşmıyorum olsaydı alıntı diye yazardım.Hepinize benden saygılar sevgiler.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
O zaman tek tek paylaşırsan daha iyi olur..
Şimdi ben örneğin yalnızca bir kitabı indirmek istesem hepsini indirmek zorunda mı kalayım, bu husus da çok önemli..

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,420
Kendi Koltuğunda
O zaman tek tek paylaşırsan daha iyi olur..
Şimdi ben örneğin yalnızca bir kitabı indirmek istesem hepsini indirmek zorunda mı kalayım, bu husus da çok önemli..
Üstadım zaten toplam boyut 7.2 mb. indir bak istemediklerini silersiniz.Diyanet çocukdada görüşmüştük konu kirliliği olmasın diye toplu paylaşmamı siz istemiştiniz.Tek tek yapıncada konu sayfalar çoğalacak konu kirliliğ olacak bu konuda görüşünü almıştım buna dayanarak böyle yapıyorum eğer şu anda paylaşmak istediklerimi tek tek mi paylaşayım bu kezde böyle mi diyorsunuz sevgili adminim.

Son düzenleme: