Judge Dredd Megazine - The Radlands Raiders-2

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
je8f7um.jpeg

Judge Dredd Megazine - The Radlands Raiders-2:

Konu: Judge Dredd evreninde geçen western tarzı bir yol hikayesinin ikinci bölümü sizlerle...

Not-1: Judge Dredd Megazine 434-438. sayılar arasında 5 Part olarak yayınlandı. İlk bölümde 1. ve 2. partı birleştirmiştim. Bu 2. Bölümde kalan 3.4. ve 5. partları birleştirerek yaptım.

Not-2:
ax4udrc.jpg

Son düzenleme:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
linkte virüs var haberiniz olsun.kasparsky tanımladı.

Yüklemeden önce kontrol ediyorum zaten ama yine ettim virüs yok, kaspersky biraz sorunlu bir antivirüs programı, linkin yönlendirdiği reklam sayfasına bile virüs diyebiliyor, sanırım bu tarz bir sorun olmalı, dediğim gibi kontrol ettim linkte ve dosyada sorun yok, indirebilirsiniz.

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Yüklemeden önce kontrol ediyorum zaten ama yine ettim virüs yok, kaspersky biraz sorunlu bir antivirüs programı, linkin yönlendirdiği reklam sayfasına bile virüs diyebiliyor, sanırım bu tarz bir sorun olmalı, dediğim gibi kontrol ettim linkte ve dosyada sorun yok, indirebilirsiniz.

Dosyada virüs yok üstadım ben de kontrol ettim dediğiniz gibi indirme sitelerinin gösterdiği reklamlarda sıkıntı oluyor. Mediafire sitesinde özellikle çok oluyor bu reklamla çıkan virüs uyarıları neyse yeni sayı için çok teşekkürler üstadım.