El Gringo Met Yayınları(15 TL'lik Seri)Haftalık Mecmua No 08 (Yeni Tarama)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953

212tlhx.jpg

Elimde dijital arşivim pek yok.O sebeple bu sayının taranmışı mevcutmuydu bilmiyorum.Listede eksik görünce internetten temin edip taradım.
Tek sayfa düzenlenmişini eklemekle beraber,çift sayfa düzenlenmemişini de kendi zevkine göre düzenleyip arşivine koyacak olan dostlar için ekliyorum.

İyi arşivler...

Bu seriye emek veren GULYABANI dostumuza...

300 dpi çift sayfa siyahbeyaz düzenlenmemiş

dosya.co

mediafire

300 dpi düzenlenmiş

dosya.co

mega.co

mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,006
Sarıyer
El Gringo serisi yayınlandığı dönemde alışık olduğumuz kahramanların pek çoğundan farklı bir tarz sergilemesi ayrılıyordu, kahramanımız hanımlarla ilgileniyordu! Aslı kaç sayı basıldı bilmiyorum ama ülkemizde hayatı kısa sürdü. Bu seride değerli dostların katkıları ile bir gün tamamlanacaktır mutlaka.

Teşekkür ederim, değerli dostum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
El Gringo serisi yayınlandığı dönemde alışık olduğumuz kahramanların pek çoğundan farklı bir tarz sergilemesi ayrılıyordu, kahramanımız hanımlarla ilgileniyordu! Aslı kaç sayı basıldı bilmiyorum ama ülkemizde hayatı kısa sürdü. Bu seride değerli dostların katkıları ile bir gün tamamlanacaktır mutlaka.

Teşekkür ederim, değerli dostum.

Tesbitlerin ve eklediğin sayılarla keyfini sürdük iki çocukluk kahramanımdan birisini.Diğeri de Tarzan'dı.
Listedeki eksik görünen 8-9-10. sayıları ve 7. sayının korsan baskısını yenileyeceğim üstadım.Üst sayı-lar nasip diyeyim.:)