"#Tarih", "Postkes", "Kafa Bi Dünya..." Dergileri Hakkında

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Sevgili dostlar,

Bahse konu dergileri yayımcılarının hassasiyeti nedeniyle bu aşamada paylaşmayalım lütfen. Belki bu tür paylaşımların tirajlarına olumlu etkilerini hissedecekleri gün gelecektir. O zamana kadar paylaşım yapılmamasını rica ederim.

Bu vesileyle dergiler dahil her tür başlıkta 2 yıl kuralımıza hassasiyet gösterebilirsek sevineceğimizi de dile getirmiş olalım. Yani basım tarihi itibariyle 2 yılı doldurmamış eseri paylaşmayalım.

Keyifli bir akşam dilerim.

orgunvaran

Onursal Üye
15 Şub 2016
743
1,481
ustad bu siteyi gercekten cok önemsiyorum. o dergileri bende zevkle takip ettim ediyorum ve pdf lerinin bende olmasını coook isterim ama. dergi sahiplerinin bu konuda ne kadar etum olduğunu bildiğim için bu uyarıyı yaptım.
Siteye en ufak bi zarar gelmesindi amacım ve saolunsizlerde duyarlı olmussunuz. tekrar tesekkürler.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Sevgili dostlar,

Bahse konu dergileri yayımcılarının hassasiyeti nedeniyle bu aşamada paylaşmayalım lütfen. Belki bu tür paylaşımların tirajlarına olumlu etkilerini hissedecekleri gün gelecektir. O zamana kadar paylaşım yapılmamasını rica ederim.

Bu vesileyle dergiler dahil her tür başlıkta 2 yıl kuralımıza hassasiyet gösterebilirsek sevineceğimizi de dile getirmiş olalım. Yani basım tarihi itibariyle 2 yılı doldurmamış eseri paylaşmayalım.

Keyifli bir akşam dilerim.
Üstad bu konuda yayın evinden uyarı mı aldınız yoksa duyum mu aldınız acaba?

emraq

Aktif Üye
14 Kas 2018
330
5,398
Merhaba üstad,
Serkan Altuniğne - Bobo dergisi, Selçuk Erdem'in kendi adını taşıyan dergisi ve Erdil Yaşaroğlu - Komikaze'nin sayılarını paylaşmakta bir sorun var mıdır?

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Merhaba üstad,
Serkan Altuniğne - Bobo dergisi, Selçuk Erdem'in kendi adını taşıyan dergisi ve Erdil Yaşaroğlu - Komikaze'nin sayılarını paylaşmakta bir sorun var mıdır?
Sayın üyemiz bu dergileri paylaşmayalım lütfen. Sosya medyada bu kişilerin bu konuda çok hassas oldukları yönünde oldukça fazla paylaşım var. Bunlar da olmasın