Doğan Kardeş 1961 Sayı 513

Kozmos

Kıdemli Üye
9 Tem 2016
213
2,323
jfz0og.jpg

Herkese Merhabalar. Öncelikle foruma uzun süredir üyeyim ve çocuk dergilerinden tutun mizah dergilerine kadar birçok bölümden faydalandım. Bu bölümlere emeği geçenler teşekkür için elimde olan 16 tane Doğan Kardeş dergisini taradım ve foruma yükleyeceğim. Herkese selamlar saygılar...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,646
Kasımpaşa
Paylaşılan her dergi, her kitap geçmişimizden geleceğe bir parça daha taşımak...
Toplumsal hafızamızı üstümüze düşen şekilde belki böylece oluşturabiliriz.
Bu nedenle dostların hele de yeni dostların katılımı çok önemli...
Hep birlikte geçmişten geleceğe görsel bir köprü oluşturabiliriz belki...
Hoş geldiniz aramıza...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
sayın kosmos hoş geldiniz elinizde dolu gelmişsiniz teşekkür eder bu güzel diyardan istifadenizin ve katkılarınızın devamını dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Merhaba sevgili Kosmos,
ne güzel hediyeler bunlar.
Keyifle bakıp okuyacağımız
bir, daha doğrusu on altı
dergi geliyor demek, daha
ne olsun! Teşekkürler, sevgi
ve saygılar emekleriniz ve
dostluğunuz için.

Kozmos

Kıdemli Üye
9 Tem 2016
213
2,323
Taradığım bazı sayılar forumda varmış. ilk başta bunca taranmış derginin arasında benim rastgele aldıklarım nasıl eksik diye şaşırmıştım :) Elimdeki Doğan kardeş dergileri şimdilik tükendi ama bundan sonra Diyar Kütüphanesine elimden geldiğince destek vereceğim. Saygılar.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Üstadım taradıklarınızı alternatif olarak yükleyebilirsiniz diyarımızda alternatifler bir zenginlik olarak görülmektedir.artı kaliteli tarama ve düzenlemelere de bu sayede ulaşılabilmektedir her geçen gün kaliteli paylaşımlar artmaktadır ve son olarak ta yeni yüklediğiniz kitaplar içinde buradan teşekkürlerimi iletirim.