Secret Empire #0

dnszts321

Çeviri & Balonlama
10 May 2017
26
609
4PNMQJ.jpg

Marvel evreni içten istilaya uğradı! Kaptan Amerika, gizli bir Hydra yardakçısı, süper kahraman topluluğuna sırtını döndü. Yıllar boyunca kazandığı güven ve saygıyı kullanarak Hyrda'nın amaçlarını uygulayabilecek pozisyona yükseldi. Jack Flag'in ölümü, Maria Hill duruşması, ikinci İç Savaş, uzaylı Chitauri Kraliçesi. Kaptan Amerika'nın planındaki tüm domino taşları dizildi-ve en küçük olayla devrilmeye hazırlar! Şimdi, İntikamcılar, Şampiyonlar, Koruyucular, Galaksinin Koruyucuları, X-Men ve daha fazlası test edilecekler. Hydra'nın kontrolü Marvel Evreni'ni kavradıkça, kahramanlar bu benzeri görülmemiş felaketin karşısında duracaklar. Marvel Evreni aralarındaki en güvenilir olanının ihanetiyle nasıl başa çıkacak?

Yazar: Nick Spencer
Çizerler: Rod Reis (0), Daniel Acuna (0), Steve McNiven (1), Andrea Sorrentino (2-3), Leinil Francis Yu (4-7), Mark Brooks

Keyifli okumalar

*Marmara Çizgi tarafından telifi alındığı için linkler kaldırıldı.*

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
İlk mesajda paylaşım yapmışsınız, çok güzel, devamı gelir inşallah. Fakat, kısa bir tanıtım yapsanız daha da güzel olmaz mıydı? Kim çevirmiş, kim balonlamış, kim paylaşmış?.. Değil mi? ;)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır
Emek verenlere teşekkür ederim.
Lütfen paylaşımlarınızda kim yaptı, çevirdi uğraştı belirtiniz.
Bunda bir sakınca yoktur, aksine seviniriz.

dnszts321

Çeviri & Balonlama
10 May 2017
26
609
Çeviri ve balonlama bana ait. Çizgi romanın içeriğiyle ilgili de açıklamayı ekledim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Geceyürüyen

Süper Üye
19 May 2010
574
2,087
İlginç bir konusu var,emeğiniz için teşekkürler.Devamının gelmesini umarım benim hoşuma gitti.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Marvel'in Secret Wars'tan (2015) sonra en büyük event hikayesi olacağı söylenen Secret Empire'ın nasıl tamamlanacağını çok merak ediyorum. Nick Spencer'ın Kaptan Amerika hikayelerini seviyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Civil War II (2016) çok kötü bir hikayeydi. Secret Empire'dan umutluyum. Bekleyip göreceğiz.

Bu kadar taze ve önemli bir serinin çeviri ve balonlaması için teşekkürler. Umarım yeni sayılar çıktıkça Türkçesini eklersiniz.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
Bana göre Amerikan Comics sanayisinin bir numarası olan Marvel'dan sunduğunuz bu güzel ÇR için çok teşekkürler...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
Çok güzel ve titiz bir çalışma olmuş. Bir çırpıda okudum ve devamını bekleyenlerdenim. Bir de hangi yazı fontu kullanıldığını sormak istiyorum....sevgiler...

dnszts321

Çeviri & Balonlama
10 May 2017
26
609
İyi eleştirileriniz için teşekkürler. Yazı fontu olarak orijinal fontu kendim tekrardan oluşturdum.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Marvel'in Secret Wars'tan (2015) sonra en büyük event hikayesi olacağı söylenen Secret Empire'ın nasıl tamamlanacağını çok merak ediyorum. Nick Spencer'ın Kaptan Amerika hikayelerini seviyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Civil War II (2016) çok kötü bir hikayeydi. Secret Empire'dan umutluyum. Bekleyip göreceğiz.

Bu kadar taze ve önemli bir serinin çeviri ve balonlaması için teşekkürler. Umarım yeni sayılar çıktıkça Türkçesini eklersiniz.

dimi ya ben de pek beğendiğim söylenemez. İlkine o kadar bayıla bayıla okuyup sonuna meeh~~ desem de 2.sine göre yine çok iyiydi. Bana da sırf adından yiyelim az cebimiz para görsün diye yapılmış gibi geldi. Neyse...

Gelelim sağda solda "Cap. HAİN çıktı ŞOK ŞOK ŞOK!!!" gibi bir sürü haberin arkasına bu çizgi romanı okumamıza olanak sağladığın için çok teşekkürler arkadaşım Allah razı olsun. Bayağı merak etmiştim okumak şimdiye nasipmiş eline sağlık.