SiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond reputeSiyahTurk has a reputation beyond repute
Aktif Üye

SiyahTurk SiyahTurk isimli Üye şuanda  online konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 9 of 9
  1. SiyahTurk
    17.Eylül.2021 22:29
    SiyahTurk
    İnternet'e gönderim hızımın yavaşlığı nedeniyle konularımdaki silinen linkleri yenile(ye)miyorum.
  2. Maho32
    12.Eylül.2021 01:14
    Maho32
    foxy brown linkini tekrar yenilermisnz ustad
  3. SiyahTurk
    06.Ağustos.2021 23:54
    SiyahTurk
    Profil mesajlarınızı daha bugün gördüm. Toplu cevap vereceğim mesajlara, ben artık nette birşey paylaşmayı düşünmüyorum, slasher filmleri (yani gençlerin seks yaptıktan sonra ki genelde böyledir, akla hayale gelmeyecek yöntemlerle katledildiği filmler) nette yeterince var, kimseyle e posta üstünden ya da gerçekte görüşmek istemiyorum. Nette geçirdiğim 11 yıl bunu bana öğretti. Çok fedakarlık yaptım, ama artık yeter diyorum. Evet eski takma adım realist79 idi. Zonguldaklıyım.
  4. binoy
    17.Temmuz.2021 07:37
    binoy
    merhaba hocam size nasıl ulaşabilirim bir konu hakkında görüşmek istiyorum
  5. ertugrulkral18
    02.Temmuz.2021 19:53
    ertugrulkral18
    abi merhaba kralım burda en çok seni özlüyorum kötü niyetim yok seviyorum gerçekten senin filmlerin daha güzel fırsat oldukça sunarmısın abi blood rage 1987 tr eng dual bulamıyoruz nette sen dede yoksa slasher korku filmleri bekleriz fark etmez)) allah kolaylık versin işine
  6. denizkumu23
    23.Haziran.2021 02:59
    denizkumu23
    Selam ustat eski nikiniz realist79 değilmiydi ustat bu nikle ne güzel finler paylaşım yaptınız bu arada hemşeriyiz kan cekiyir ��
  7. westclif
    22.Haziran.2021 16:15
    westclif
    selam e-mail atarmısınız bana
  8. ertugrulkral18
    18.Haziran.2021 18:32
    ertugrulkral18
    abi merhaba adını bilmiyorum ama benimki belli ben çok memnun oldum hep aksiyon dram filmleri ekleniyor tr eng dual abi zahmet olacak ama fırsat olunca biraz da klasik slasher korku filmleri sunarmısın nette olmayan madman 1981 yok mu kral tr dublaj bağri çok slasher korku filmleri bekleriz hep dram ekleniyor
  9. jaja
    07.Haziran.2021 17:46
    jaja
    slm hcm arahan 2004 varsa paylaşabilrmsin hocm

Hakkımda

• SiyahTurk Hakkında Bilgiler
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 13:44