Ravage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

Ravage Ravage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 16
  1. boragoren
    04.Ocak.2019 22:34
    boragoren
    Dostum merhaba

Dampyr paylaşımlarınızı tek sayfa yapabilmeniz mümkün mü ?

Saygılarımla
    Bora GÖREN
  2. mystére
    30.Mayıs.2018 22:03
    mystére
    Merhaba dampyr de iki sayfa şeklinde taratmışsınız. Onu tek sayfa şeklinde yapabilir misiniz?
  3. cinephile
    17.Haziran.2015 00:15
    cinephile
    Merhaba, joker deki çevirinize bayıldım tam ruhunu yansıtmış ve bunun üzerine sizin diğer çevirilerinizi de aramaya başladım ama maalesef gördüm ki scalped linkleri kaldırılmış...paylaşma imkanınınız var mıdır acaba. yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. mail adresim: [email protected]
  4. Cobra Captain
    12.Temmuz.2013 21:53
    Cobra Captain
    hocam buralarda değil misiniz yoksa bu işleri bıraktınız mı bilemem ama şu ana kadar ki punisherlar için teşekkürler keşke son 2 eventıda bitirseniz
  5. serifengin
  6. Muhammed AĞAR
    17.Kasım.2012 10:25
    Muhammed AĞAR
    Scalped, The Punisher beni benden alıyor çok teşekkür ederim çeviri ve balonlama için.
  7. The_DarknesS
    19.Ağustos.2012 22:51
    The_DarknesS
    Değerli Arkadaşım,
    Bayramını kutlarım,
    Herşey gönlünce olsun.
  8. cubilays
    16.Ağustos.2012 08:06
    cubilays
    Punisher'ın Türkçe'sini buralara yüklediğin için çok teşekkürler. ^^
  9. spikespiegel
    22.Mart.2012 12:40
    spikespiegel
    yaptığın paylaşımlara hayran kalmış biri olarak hepsine teker teker yazmak yerine buradan topluca teşekkür etmek istedim eline sağlık ve yeni çalışmalarında başarılar.
  10. grifit
    25.Ağustos.2011 17:23
    grifit
    ahh keşke bütün paylaşımlarınızda kocaman imzanız olmasaydı ve bu kocaman imzanız bütün sayfalarda mevcut olmasaydı. benim gibi simetrik obsezyonu olan biri kafasını sürekli sağa doğru yatırarak okumasaydı kızdırdıysam özür dilerim, kesinlikle sizi eleştirmiyorum ama kafamı sağa yatırarak paylaşımlarınızı okumaktan boynum tutuldu tabi güzel paylaşımlarınızın devamını dilerim.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 12.Haziran.2021 16:11
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:25