Bora42 is on a distinguished road
Yeni Üye

Bora42 Bora42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 3 of 3
  1. Bora42
    25.Mayıs.2013 18:31
    Bora42
    Sayın zamangezgini, ben paylaşımları ipad ile takip ediyorum. kullandığım ve denediğim bir kaç .cbr reader programında bazı sayılar açılıyor ama bazı sayılar nedense açılmıyor. Önce inmiyor ya da linkte sorun var sanıyordum ama açılmayan sayılar bilgisayara indirmeyi deneyince orada açıldıklarını gördüm. Sanırım ipad veya cbr readerlarla ilgili bir sorun var. Bu durumda bilgisayar üzerinden takip edeceğim paylaşımları. Gereksiz yere sorun çıkardığım için özür dilerim...
  2. Doktor Kim
    25.Mayıs.2013 15:41
    Doktor Kim
    Sayın Bora42 merhaba;Conan Lal Kitap DHC Renkli Seri Sayı 24 - Yargıcın Karısı link kırık mı acaba? diyerek kırık link bildiriminde bulunmuşsunuz. Link sağlam, kolayca indiriliyor. Emin olmadan kırık link bildirinde bulunmayın lütfen!...
    Ya indirmeyi bilmiyorsunuz yada internet bağlantısında ya da güvenlik duvarı ayarınızla ilgili bir sorun var. Daha önce de çalışan linklere kırık link bildiriminde bulunduğunuz için size bu mesajı yazmak zorunda kaldım.
    Bana mesajla linkinin kırık olduğunu düşündüğünüz bir paylaşımı bildiriniz ki, sağlamasını yapalım. İyi günler diliyorum. Esen kalın.
  3. The_DarknesS
    24.Mayıs.2013 18:32
    The_DarknesS
    Hangi sayılar hata veriyor?
    Bildirirseniz bir bakarım.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 24.Haziran.2014 21:42
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:44