hayalperest44 is on a distinguished road
Yeni Üye

hayalperest44 hayalperest44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 2 of 2
  1. hüseyin aksakal
    03.Kasım.2017 14:07
    hüseyin aksakal
    Merhaba,
    Sorunuzu geç gördüm. O yüzden cevabım biraz geç oldu... Robert Ervin Howard'ın Conan üstüne yazdığı metinlerin toplamı bin A4 belgesi tutuyor. Bunları temelde çocuklarım da okusun diye çevirdim. .Sonra REH'in Conan hakkında yazdığı ama tamamlamadığı öyküleri tamamlayan L. S.de Camp ve Lin Carter'in yazdıklarını çevirdim. Bunlar da toplam 1500 sayfa tuttu.
    Bugünlerde bu ikinci külliyatın son bölümünün Türkçesini geliştirme işine devam ediyorum. 2018 yılının ilk bir iki ayında bu külliyat tamamlanmış olacak.
    Yayınlanma meselesinde hiç bir girişimim olmadı. Zira en baştan bunu çocuklarım için çevirmeye başlamıştım. Bu soruyu soran başka arkadaşlar da oldu. Onlara da bendeki bir tür "girişimcilik eksikliği"ni mazeret gösterdim. Anlayacağınız, elimde bir klasörle yayınevlerinin peşinde dolaşmayı göze alamıyorum. Zaten yayınlanmak için yeterli olup olmadıkları konusunu da bilemiyorum.
    İlginiz için teşekkür ederim. Selamlarımla

Hüseyin Aksakal
  2. Colinmccay
    24.Mart.2010 20:20
    Colinmccay
    Merhaba dostum,
    aramıza hoşgeldin. Conan Lal Serisi şu anda sahaflarda kolaylıkla bulunabiliyorken erteleme, cilt yada fasikül olarak tedarik edip arşivine kat derim. Sayfa basımları aynıdır kanaatimce, sayfa kopmasına gelince 404 ne işe yara dostum. Ufak bir prüz.
    Sağlıcakla kal.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 03.Mart.2020 16:37
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:24