koftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond reputekoftielma has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

koftielma koftielma isimli Üye şuanda  online konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 4 of 4
  1. tancel
    03.Mayıs.2021 05:23
    tancel
    Paintle balon temizleyip powerpoint ile balonluyorum.
    Biraz geç kaldım teşekkür etmekte. Kusura bakmayın. Kolay gelsin. Saygılar.
  2. direnc11
    16.Mart.2021 15:17
    direnc11
    Merhaba,

Kendi öykülerinizi paylaşabilirsiniz elbette.
  3. yeryüzü
    09.Mart.2021 22:31
    yeryüzü
    Şimdi gördüm mesajınızı. İsim
    yabancı gelmedi, paylaşılmıştı
    diye hatırlıyorum.
    Ben de biraz aradım. Kudretsabancı,
    orijinal kitabını paylaşmış sitede.
    http://www.cizgidiyari.com/forum/manara/113951-ape.html
    Hatırladığım kadarıyla Türkçesi
    yok henüz.
  4. tancel
    22.Şubat.2021 02:00
    tancel
    Selamlar. Çevirileriniz için teşekkürler. Balonlama yaparken sırasıyla hangi programları kullandığınızı merak ettim. Sakıncası yoksa yazabilir misiniz?

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 02:07
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 1 of 1

Beğendiği Mesajlar

133 Likes
  1. koftielma
  2. koftielma
    koftielma liked post by BlackBishop Açık thread : The World of Thorgal - Wolfcub - 01
  3. koftielma
  4. koftielma
  5. koftielma
    koftielma liked post by Lobador Açık thread : Lobador&Aniror Çeviri ve Balonlama Yeni Seriler!
  6. koftielma
  7. koftielma
  8. koftielma
  9. koftielma
    koftielma liked post by profesör Açık thread : Utanmaz Adam Duran Yayınevi Sıralı Liste
  10. koftielma
    koftielma liked post by cengizgul Açık thread : Conan Acheronun maskesi çeviri ve balonlama(tek sayı)
  11. koftielma
    koftielma liked post by ert1569 Açık thread : 29 Mayıs 1453 İstanbul'un Fethi, Fatih Sultan Mehmet
    https://www.youtube.com/watch?v=CwqMmrpBBKE
    Liked On: 31.Mayıs.2021, 00:05
    Posted On: 30.Mayıs.2021, 13:31
  12. koftielma
  13. koftielma
  14. koftielma
    koftielma liked post by kadirnip Açık thread : Sparta - 1. Sayı (Asla Merhamet Dileme)
  15. koftielma
    koftielma liked post by harry potter fanatiği Açık thread : Moebius, The White Nightmare TR
    hocam ellerinize emeğinize sağlık
    Liked On: 15.Mayıs.2021, 04:21
    Posted On: 14.Mayıs.2021, 03:32

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:57