direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Yönetici

direnc11 direnc11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 94
  1. omerturab
    19.Mart.2021 19:14
    omerturab
    Tamamdır. Çok teşekkür ederim ��
  2. omerturab
    19.Mart.2021 04:57
    omerturab
    Ben kendi bloğumda çeviri yapıyorum. Acaba çizgi roman blog ve siteleri bölümünde kendi bloğumun da kategori olarak görülmesi için yapmam gerekenler nelerdir?
  3. omerturab
    18.Mart.2021 14:29
    omerturab
    Merhabalar iyi günler. Bir konu hakkında sorum olacaktıda
  4. koftielma
    16.Mart.2021 14:54
    koftielma
    Bu çatı altında kendi yazdığımız öyküleri paylaşabiliyor muyuz?
  5. Aliiii
    09.Kasım.2020 15:03
    Aliiii
    Tarama bana ait değil yazarsam linkleri geri getirebilirmiyim ve ben geri kalan seriyi çevirmeye başladım onları ekleyince silmezsiniz inşallah.
  6. Aliiii
    09.Kasım.2020 14:54
    Aliiii
    kardeş benim linkleri niye kaldırdın
  7. yazicizahmet
    15.Eylül.2020 22:39
    yazicizahmet
    Teşekkürler Nihat Kardeşim.
  8. OĞUZAN
    25.Haziran.2020 20:17
    OĞUZAN
    İlginiz için teşekkür ederim, üstadım.
  9. _hades
    25.Haziran.2020 01:17
    _hades
    Merhabalar;
    Ben "Yerli Bilimkurgu Yükseliyor" dergisini çıkaran ekipten İsmail Şahin. Dergiye ait bir başlık açıldığını gördüm ve çok memnun oldum. Ancak 12. sayının paylaşıldığı kısımda size ait "Basım tarihi itibariyle 2 yılını doldurmamış paylaşımlarınızı geçici olarak kaldırdık." şeklinde bir mesaj var.
    Bizim açımızdan dergi ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi olur. Dergi kesinlikle ticari değildir ve tamamen bilimkurguya gönül verenlerin katkılarıyla çıkmaktadır. Sadece .pdf formatında yayınlanmaktadır.
    Dolayısıyla "2 sene" şartının kaldırılıp, tüm sayıların paylaşımına izin verilmesinin yerinde olacağını düşünüyorum.
  10. felixComicsÇeviri
    31.Mart.2020 17:28
    felixComicsÇeviri
    Merhaba bir blog açtık ve bizim adımıza çizgi roman blog ve siteleri adlı başlığın altına bir kanal açabilir misiniz?
    Adımız: Felix Comics Çeviri

Hakkımda

• direnc11 Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 07.Mayıs.2021 15:08
  • Tavsiye Puanı: 1

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 25

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:35