funghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond reputefunghu has a reputation beyond repute
Aktif Üye

funghu funghu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 3 of 3
  1. funghu
    02.Kasım.2022 17:22
    funghu
    Sayın agartan,

Bu mesajınızı şimdi gördüm.
    Verdiğiniz bilgiler için sağolun. Bu sektörün de kendine has numaraları varmış demek ki.
    CD'yi emanet almıştım bir arkadaştan, ama daha geri vermedim; bakıp kontrol edeyim.

Saygılarımla.
  2. Beymelikli18
    30.Ekim.2022 02:28
    Beymelikli18
    Buradan indiremiyoruz haberin olsun üstadım kısıtlamış.

Yüksek indirme trafiğinden dolayı 'AmandaLear-TamTam(1983)[320].rar' adlı dosyaya olan erişim sınırlandı.
    Bu bağlantıdaki içeriği hala indirebilirsiniz - Premium veya daha üst bir plan satın alın. Devam etmek için tıklayın.
    Eğer Premium üye iseniz, giriş yapmak için tıklayın
  3. agartan
    17.Ekim.2022 19:38
    agartan
    Sayın funghu, bu yapıtın kalitesinin düşük olması doğal,
    çünkü "Livaneli Seçme Eserler" serisi hemen hemen tamamı böyle.

Riplediğiniz medyanın orijinal olduğunu sanmıyorum.
    Barkodu olan "KB-90-34-Ü-918" kodunu arayınca,
    müzik medyalarının ansiklopedisi sayılan discogs'da Livaneli'nin "Zor Yıllar" eseri çıkıyor.

https://www.discogs.com/release/1277...or-Y%C4%B1llar

Muhtemelen bir merdiven altı firmanın "orijinal albüm" diye piyasaya sürdüğünü,
    fakat barkot olarak "Zor Yıllar" barkodunu kullandığını sanıyorum.

Medyanın ön yüzünde RAKS ambleminin olduğuna kanmayın, bir dönem CD'lerin üst tarafını evlerdeki masaüstü PC'lerde bile yazabiliyorduk.

Medya elinizde mevcutsa, FLAC olarak ripleyip "Lossless Audio Checker" ile kontrol edin.

Teşekkürler, saygılar.

*

Hakkımda

• funghu Hakkında Bilgiler
    Interests
    Fotoğrafçılık, halk müziği

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 22.Ocak.2023 14:22
  • Tavsiye Puanı: 0