Stephen King - Son Nöbet

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
807
12,328
Stephen King - Son Nöbet

9klGh.jpg

Bill Hodges üçlemeye son noktayı koyuyor...

Korku ve gerilim üstadı Stephen King’in 2014’te Bay Mercedes ile başladığı, sonrasındaysa Kim Bulduysa Onundur ile devam ettirdiği polisiye serisi Bill Hodges Üçlemesi, üçüncü ve son kitabı Son Nöbet ile sona eriyor.

King’in kaleme aldığı 55. roman olma özelliği taşıyan kitap, Mercedes Katili ile emekli polisimiz Bill Hodges arasındaki amansız takibi bir nihayete erdiriyor. Roman yurtdışında ilk kez 2015 yılında yayımlanmış ve hem Edgar Ödülü’ne hem de Goodreads Okur Ödülleri’ne layık görülmüştü.

Son Nöbet’in arka kapak yazısı şu şekilde:

AMERİKA’NIN EN BÜYÜK HİKÂYE ANLATICISINDAN YİNE OLAĞANÜSTÜ BİR ROMAN.

“Mercedes Katili” geri döndü. Bu kez düşmanlarını intihara sürükleyip intikam almayı planlıyor. Bill Hodges ve Holly Gibney, Brady Hartsfield’i durdurmanın bir yolunu bulmak zorundalar, yoksa kendileri de onun kurbanı olacaklar.

Stephen King, Bay Mercedes ve Kim Bulduysa Onundur ile süren Bill Hodges üçlemesini dehşet verici bir macerayla sonlandırıyor.

Kitap Adı: Son Nöbet
Özgün Adı: End Of Watch
Yazar: Stephen King
Yayınevi: Altın Kitaplar - Gerilim-Roman Dizisi
İlk Baskı Yılı: Nisan 2017

Yadi.sk
Pdf Cs 5,5Mb:

Mediafire
Pdf Cs 5,5Mb:

Dosya.co
Pdf Cs 5,5Mb:

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Teşekkürler üstadım. Eline sağlık.

Türkiye forumlarının herhalde açık ara en çok kitap paylaşan forum yazarısındır. Elimden geldiğince takip ediyorum. Maalesef benim okuma hızım sana yetişemiyor.

Tebrikler.

Eğer mümkünse ve elinde varsa Michael Crichton'ın "Küre" ve Uzay Mikrobu" kitaplarını da paylaşabilir misiniz?

Şimdiden çok teşekkürler.