Utanmaz Adam Las Vegas'ta (DıgıL Derleme)

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,840
Mersin City
30monbt.jpg

Dıgıl dergisi sayı 33-46 arasında geçen Maceradır..Gençken süper Fırt dergisinde yayımlanan ilk 6 sayfasını okuyabilmiştim.Bitirebilmek bu günlere kısmetmiş :) Derleme yaptığım Dıgıl'ları tarayıp ekleyen dostlara,abilere çok teşekkür ederim..Umarım bu derleme daha önce yapılmamıştır. (aradım fakat forumda bulamadım)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Birkaç gündür kopyala-yapıştır teşekkürler yazdım ama ben bile sıkıldım onlardan. Samimi bir teşekkür, olmadı beğene tıkla gitsin. Aynı şeyleri yazmak mesaj sayısını artırmaktan başka bir şeye yaramaz...

Neyse, bu güzel derleme için teşekkür ederim dostum. Ellerine sağlık. Derlemeler hakikaten keyif veriyor...

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,840
Mersin City
Birkaç gündür kopyala-yapıştır teşekkürler yazdım ama ben bile sıkıldım onlardan. Samimi bir teşekkür, olmadı beğene tıkla gitsin. Aynı şeyleri yazmak mesaj sayısını artırmaktan başka bir şeye yaramaz...

Neyse, bu güzel derleme için teşekkür ederim dostum. Ellerine sağlık. Derlemeler hakikaten keyif veriyor...

Hiç sorun değil dostum..Yorumlarla ilgili bir kaygım yok, beğenmeniz benim için yeterlidir..
Bu arada ben de sıkı bir oyuncuyumdur :) Dövüş oyunlarını, özellikle stf,mk ve tekken iyi oynarım..Bir ara online kapışalım :)

12 Şub 2010
15,006
543,640
Yıllar önce devamı haftaya merakıyla okuduğum bu Las Vegas macerasını derleme olarak yeni bir keyifle okuyacağım.

Teşekkürler DeeJay

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,333
hiçbiryerde :)
Teşekkür ederim dostum.
Harika dergiler, harika
maceralar paylaşıyorsunuz.
Hep benzer duygular hissediyoruz.
Mesela bende de yüzlerce mizah
dergisi var ama çoğu sıralı değil;
örneğin pişmiş kelle dergisini çıktığı
sayıdan kapandığı haftaya kadar
neredeyse eksiksiz aldığım halde
yırtılıp atılmayan, bulup ciltletebildiğim
dergi sayısı belki yarıdan azdır...

.

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Zamanında elimizdekilerin değerlerini bilemedik bugünleri göremedik.
Varsın olsun ne yapalım. Böyle dostlar olduktan sonra hiçbir şeyden mahrum kalmayız.
Teşekkürler DeeJay dostum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Teşekkürler üstadım sağolasınız,

Galip TEKİN'leri unutmadım, mizah dergilerini taramam bitmedi henüz.