Uzayın Hakimleri 1

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
İyi okumalara yüksek çözünürlüklü tarama oldu ama tek sayfa için elden geçmesi gerekli yardımcı olabilirseniz ham tarama olarak ekliyorum tekrar saygı ve selamlarımla

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Elimde uzun bir süredir bulunan bir kitaptı belki arşivlemek isteyen dostlar olabilir düşüncesiyle tarayarak ekledim

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Tek sayfa yapacak olan kimse yoksa ben yapacağım. Gece 12'ye kadar talipli çıkmazsa başlıyorum :)
Teşekkürler dostum, eline sağlık bu arada.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Bu kitap sanırım tek bir basım olarak Kelebek yayınlarından çıkmıştı.Aslında öyle Türkiye de benim bildiğim ilk He - man çizgi romanı devamı da olmadı sanırım.Sahaflarda da hiç görmüyorum sanırım çok da az basımı yapılmış.Arada unutulmasın diye taradım.Sağolsun değerli dostumuz Sayın Karaoğlan tarafından tertemiz bir hale getirilmiş.Onunda emeğine sağlık.Arada elimdeki Çr leri tarıyorum olmadığını düşündüğüm kitaplar var onlarıda eklemeyi düşünüyorum.Kişisel arşivimde ki dergi ve kitapları elden geçirmeye başladım olmayanları ekliycem acemilikte var ( özellikle Milliyet Çocuk hayli varmış sonradan farkettim sitede olmayanları ayırıp eklemeye devam ederim) biraz zaman oldukça tabi saygılarımla

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Katkılarınız için teşekkür ederim.
Ben de bir katkım olsun diyerek linkleri ve kapağı ilk mesajınıza ekledim.
Bundan sonraki çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Edit:Ahmet ağabey sana teşekkür etmeyi unuttum.
Nöbetçi düzenlemeci gibisin, anında müdahale ettin. Teşekkürler.