DELİ BALTA 1983 SAYI 02 - TEK BAŞINA BİR ORDU

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,049
Katkıda bulunan dostlara selam, sevgi ve saygılar.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Muhteşemsiniz üstadım.
Her iki çizgi dostuna çok teşekkür ediyorum.
Okuyucuların gözleri bayram etti.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
507
Emeğinize sağlık da şu logoları o kadar çok kullanmışsınız ki tadı kaçmış. Nacizane fikrimi beyan edeyim dedim.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,689
Muhteşem haber ve paylaşım için Sayın Ginobili ve Pek Sayın şahsınıza teşekkürlerimi sunarım. Lütfen kabul buyurunuz.

fdikbas

Yeni Üye
2 Ara 2010
41
731
Denizli
Çok teşekkür ederim. Bu sayı Denizli'de Gürbüz Azak Kütüphanesi'nde bulunan Gürbüz Azak'ın kendi koleksiyonuna ait Deli Balta cildinde bile yok. Bu nedenle bu paylaşımın önemi çok büyük.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Çok teşekkür ederim. Bu sayı Denizli'de Gürbüz Azak Kütüphanesi'nde bulunan Gürbüz Azak'ın kendi koleksiyonuna ait Deli Balta cildinde bile yok. Bu nedenle bu paylaşımın önemi çok büyük.

Suat Yalaz, Abdullah Turhan gibi büyük ustaların bile ciddi bir arşiv sorunu bulunmaktaydı.
Çoğu günlük olarak çizilen çizgi roman bantları hızlıca gazetelere yetiştirilip orada baskıya grince orijinalleri sağda solda kaybolup gidiyormuş.
Çizgi Diyarında kendisine ait bazı çizgi romanları görünce büyük usta Suat YALAZ aferin size çocuklar bunlar bende bile yok demişti.
İşte yine Çizgi Diyarı farkıyla ve bir koleksiyoncu kıskançlığına kapılmadan bizimle paylaşan sevgili ginobili sayesinde çizgi roman arşivimizde yerini gelecek nesillere aktarma üzere aldı.
Mükemmel tarama için teşekkürler sevgili dostum.
Saygı ve sevgilerimle.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,533
Emeğinize sağlık da şu logoları o kadar çok kullanmışsınız ki tadı kaçmış. Nacizane fikrimi beyan edeyim dedim.

Böyle bir sayıyı bulup paylaşmak başlı başına bir tat. Pişmanlığım her sayıya filigran koymamak zira arsız da var hırsız da.
Eğer siz bulursanız logosuz paylaşabilirsiniz zira forumlar PAYLAŞARAK büyür.