Dedektif Nik Ve Uşak Desmond - Horoz Şekeri

12 Şub 2010
15,006
543,638
file

Kitapta 8 öykü var. Boyut büyük olduğundan tek link yüklemek yerine her bir öykü için ayrı bir link yüklenmiştir.

Sevgili savok şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,855
Abi helal olsun sana.:31::31::31:
Taramak için niyetlendim ama her seferinde vazgeçtim,gözüm yemedi.
Tuğla gibi kitap.:Z
Tamamen sabır işi.:D
Ama dijital okumak ayrı bir zevk olacak.
Yıllarca Hürriyet gazetesinden takip etmiştik.
Eline sağlık abi.
Sabrına ve emeklerine teşekkür ederim.

Son düzenleme:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Harika paylaşım... Dedektif Nik gazete bandından aşina olduğumuz bir kahraman.
Elinize sağlık sevgili Profesör... Teşekkürler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Kitabı hiç görmedim ama haluk abim böyle yaptıysa eminim oldukça kalın bir kitaptır.Büyük insansın abim minnetlerimle çok sağol.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Daha önce okuma fırsatım hiç olmadı bu eseri. Küçüklüğümde gazetelerde strip şeklinde tefrikası olurdu bu ve daha birçok çizgiromanın. Kara Murat, Durakoğlu, Karaoğlan, Ustura Kemal ve bir sürü kahraman...

Bu güzel eseri bizlerle paylaştığı için sevgili Haluk abime çok teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine sağlık abi...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
of!.. oh!..aman!..bu nasıl paylaşım!? Bilgisayar kitlendi, o da şaşırdı.Oğlum içerden isyanda.tabii ben tüm kitapları ardı ardına sıraladım.Bereket hızlı geliyor, yoksa yanmıştım.Teşekkürler, profesör.Bugün sayenizde ihya olduk.:)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Yıllar önce Hürriyet gazetesinde bant olarak yayınlandığında ara ara göz attığım ama hiç bir macerasını tam olarak okumadığım bir karakterdir Dedektif Nik.
Uzun bir emek harcayarak bizimle paylaştığınız bir kocaman cilt sayesinde sonunda Nik ve Desmond'u okumuş olacağım.
Değerli katkılarınız için teşekkürler Ağabeyim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Sadece "Like" butonuna basıp geçiştirilemeyecek bir paylaşım...
Özel bir emek verilmiş;
dolayısıyla
"Çok özel" bir teşekkürü de hak ediyor...
Hemen ve aceleyle indiriyorum...
Sağolun ve iyi yaşayın emi?

Son düzenleme:

papillon7

Yeni Üye
7 Ocak 2010
97
291
Eskiden Hürriyet gazetesinde okurduk ama günde sadece üç kare okuyunca maceralar bitmek bilmezdi bir türlü. Teşekkürler.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Çok teşekkür ederim. Hepsini bir araya toplayıp yüklemek istedim ancak mediafire buna engel oldu :( Uptobox da müsadade etmedi :((

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Çocukken yıllarca hürriyet gazetesi aldık.Dedektif Nik'i kesip biriktirmeye uğraşırdım.Ama onca çocukça uğraşmaya rağmen bir seriyi tam olarak hiç biriktiremedim.Gazeteleri kiloyla satarken de kenarları veya ortaları kesilmiş sayfalarda cabası. :) Her üretim işinde malzeme fire oranı olduğu gibi,kesekağıdı üretiminde de riskler mevcuttu afacan çocuklar yüzünden.:D
Şimdi ise kesintisiz okuyabilme şansına sahibim yıllar sonra.Hatta varlığını öğrendiğim bu güzel kitabı satın alıp arşivimede koyayım.
Devasa emekleriniz için binlerce teşekkürler üstadım.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
Dedektif Nik macerasını sizin sayenizde tam olarak okuyabileceğiz . . bu güzel paylaşım için ne kadar teşekkür edilse azdır . .

12 Şub 2010
15,006
543,638
Çok teşekkür ederim. Hepsini bir araya toplayıp yüklemek istedim ancak mediafire buna engel oldu :( Uptobox da müsadade etmedi :((

Bilgisayarda kullanılan terimleri tam anlamıyla bilemiyorum sevgili ekenciz. Bu nedenle hepsi nasıl bir araya toplanıp yüklenmek isteniyor bunu anlayamadım.
Linkleri tek tek indirip sonra tek bir dosyada toplayabilirsiniz. Bölümlerdeki jpeg resimlerin numaraları birbirini takip etmektedir.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Ellerinize sağlık. Dostlar bize söz bırakmamış. Kısmet olursa bir gün bir kahve ısmarlayıp size olan borcumdan bir puan düşmek isterim

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Üstadım değerli ağabeyim isteğimi kırmayıp her zamanki yüce gönüllülüğüyle bu kitabı bizlere kazandırdı.
Teşekkür ederim sevgili üstadım, saygılarımla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bir kitap,
bir paylaşım,
8 macera,
önemli bir emek
ve harcanan saatlerce zaman...

Bizden size ise naçizane bir teşekkür;
gönülden, yürekten...
Sağ olun, var olun Sayın "Profesör;
saygılarla...

52308R.gif

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
GG dan ilk aldığım ürün bu kitaptı. Yıl Temmuz 2007. Kitabı 10 TL ye almış, 10 TL de kargo ödemiştim. Faturaya baktım satıcı kargoyu evden aldırmış. Çok zoruma gitmişti. O nedenle unutamadım. Kitabı görünce bunları hatırladım.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Nasıl olmuş da görmemişim ben bu harika eseri.
Çocukluk yıllarımda Hürriyeti alır almaz ilk baktığım yer
arka sayfası ve dolayısı ile Dedektif Nik'in maceraları
ve komşuları idi.
Taramalar da pırıl pırıl olmuş.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık dostum.
Selam,sevgi ve saygılarımla.
Tabi bu güzel eseri görmeme vesile olan ve ilk sayıyı mükemmel bir çalışma ile renklendiren
sevgili uzung dostumuza da sonsuz sevgi saygı ve selamlar.
HACILI

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Bu harika kitap için teşekkür etmeye niyetlenirken bir bölümünü renklendirme fikrim oluştu.
Bir sayfasını renklendirip öyle yazarım derken hepsini ve de uzun sürede yapınca teşekkür de bu güne kısmet oldu.

Mustafa Tözün

Yeni Üye
3 Mar 2016
9
9
Dedektif Nik senelerce hürriyette tefrika edilmişti Keşke hürriyet o maceraları bir araya toplayıp yayınlasa Çok güçlü çizgileri vardı 8 maceranın olduğu cilt bundan 5 sene kadar önce çıktıydı Arşivimde durur Bunu çizgiroman meraklılarına kazandıran arkadaşımıza müteşekkirim Ellerine ve gözlerine sağlık