Tex Willer Renkli : 002 İki Kaçak - Üçüncü Bölüm

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,655
137,427
Tex Willer Renkli : 002 İki Kaçak - Üçüncü Bölüm

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 64

Çeviri, Balonlama ve bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Tex Willer Renkli : 002 İki Kaçak bütün olarak aşağıdaki linktedir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

http://www.cizgidiyari.com/forum/daltas-2/151222-tex-willer-renkli-002-iki-kacak.html

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,224
Daltas, Daltas... Okumayı bile yetiştiremiyoruz. Gönül dolusu saygılarımla... Herşey gönlüne göre olsun. Allah yardımcın olsun.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,431
Kendi Koltuğunda
Yaşa Daltas yaşa sen çok yaşa.
Gelsin Teksler renkli renkli başa
Değmesin ayağın dikene taşa
Başka forumlar bu işe çok şaşa
Çok çok teşekkür ederiz.
çizgi romanda olmasa ne ederiz...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Öncelikle teşekkür ederim, Daltas. Sayfa numarası atlanmış olabilir mi?

Yalnızca dörtnala gidildiğinden "yaramaz bir 139ncu sayfa saklamış ve balonları silinmiş 181nci sayfa" fazladan araya sızmış!
Kısmet olursa yarın akşam tek kitap hâlinde yayınladığımda bazı ilaveler olacak ve oluşmuş hatalar düzeltilecek. Şimdilik idare edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Kısmetse bu gece sayenizde Türkçe konuşan bu yepyeni macerayı okuyacağım. Ellerinize sağlık.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bu kadar güzel teksler nefes alınmadan takip edilir,indirilir,okunur.
Teşekkürler üstadım.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
sayın üstad daltas,yepyeni tex palaşımlarınız dan çok mutluyuz. fakat maalesef mega dan indirmeyi bir türlü başaramıyorum.yüzde 7 civarında indirme gerçekleştikten sonra, bilgisayar kitlenıyor.google yanıt vermiyor şeklinde bildirim çıkıyor. allternatif link olarak medifaire verirseniz minnettar olurum. saygılar

Mega'da hatalar genelde günlük limitin aşılması ya da kullandığınız browser'in Mega eklentisinin kurulmamış olmasından kaynaklanır. Bu durumları kontrol ediniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Gian Luigi Bonelli'nin yarattığı "TEX" Strip'i 30 Eylül 1948'de İtalya'da yayımlandığında, ilk panelde üzerine oturan dar bir jean pantolon giymiş olan genç bir cowboy olarak Tex Willer : "Lanet olsun! Hâlâ peşimdeler mi?"demişti.Sonradan bir vahşi batı efsanesi olacak olan Tex o gün doğmuştu.Tam 72 yıldır macera devam ediyor...
Tex Willer serisinde, Tex'in gençlik yıllarına dönüyoruz. Genç Tex'i ve atı Dinamit'i özlemişiz.Ve de güzel Tesah'ı.
Boselli güzel yazmış. Özellikle gri karakterler, Meksikalı Miguel ve Pedro'yu.Brindisi, ayrıntılı çizmiş.
Westernlerde duymaya alışık olduğumuz cümleler de var; Tex'in söylediği: "Ben arkanızı kollarım! Geliyorlar! Siz gidin!".
John Ford'un yönettiği, 1962 tarihli, "The Man Who Shot Liberty Valance=Liberty Valance'ı vuran adam" filminde (Türkiye'de "Kahramanın Sonu" adıyla gösterilmişti bu başyapıt) bir replik vardır:" Burası batı...Efsane, 'gerçek'ten iyiyse, efsaneyi yazarsın."
2020'nin sonuna geldik.Tex efsanesi sürüyor...
Yaşattığınız heyecan için sağolun Daltas üstâd.

Son düzenleme:

Ozganemin

Yeni Üye
8 Ocak 2018
113
373
Sayın Daltas, öncelikle sağolun... Bu 3.bölümde bir eksik bir de fazla sayfa var. 139. sayfa eksik, fazla olanın önemi yok boş balonlu ve aynı sayfanın dolu balonlusu da var... Kolay gelsin!..

Yazılanlara bakmış olsaydınız görürdünüz...

Yetiştirme kaygısıyla dörtnala gidildiğinden bölümlerin içinde hatalar olabilir.
Bu hatalar giderilecek ve konulacak bazı ilavelerle tek sayı hâlinde getireceğim
Tex Willer Renkli : 002 İki Kaçak kısmetse yarın akşam yayınlanacak.[/SIZE][/B]

Öncelikle teşekkür ederim, Daltas. Sayfa numarası atlanmış olabilir mi?

Yalnızca dörtnala gidildiğinden "yaramaz bir 139ncu sayfa saklamış ve balonları silinmiş 181nci sayfa" fazladan araya sızmış!
Kısmet olursa yarın akşam tek kitap hâlinde yayınladığımda bazı ilaveler olacak ve oluşmuş hatalar düzeltilecek. Şimdilik idare edin.

Daltas üzldüm! Göz atmıştım ama kaçmış! Daha dikkatli olmalı ve okumalıydım. Sizi böyle bir yanıt için bilmem ne dar sayfanın balonlanmasından alıkoydum. Özür... Kolay gelsin!.. İyilikler dilerim!...

Son düzenleme: