Deepwater Prison 1 Constellation

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,650
Deepwater Prison 1 Constellation

nsjk9yg171s4zgz6g.jpg

Çözünürlük : 2000 x 2793 x 72 dpi

Sayfa Adedi: 48

Mart 2014 - Şubat 2016 tarihleri arasında 3 sayı Fransızca, Mart - Haziran 2016 tarihleri arasında da İngilizce olarak yayınlanmıştır.
İlk iki sayı bilgi sayfası dahil 48, son sayı 64 sayfa ve renklidir. Bir Soleil ürünüdür. Bilgi sayfası:

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki saldırı ve suçların artmasının ardından hapishaneler aşırı kalabalık hâle gelmiştir. Sorunla başa çıkmak için,
Amerikan hükümeti en tehlikeli suçlular için yeni bir hapishaneyi test eder: Bermuda yakınlarındaki bir deniz uçurumundaki Derin Deniz Cezaevi.
Dokuz yüz metre yukarısında, yüzeyde, bir Petrol Platformu patlar ve batar, benzeri görülmemiş bir çevre felaketi yaratır. Bu sorunun nedenini
aramak üzere bir ekip acilen derin sulara gönderilir. Bu derinlikte kalınacak tek yer, isyancıların kaçmayı planladığı Derin Deniz Cezaevidir.

Bu seri YETİŞKİNLER içindir!

Çevirilerimde ifadelerin bir kısmı kendi kültürümüze ve deyimlerimize benzetilmiştir.

Kullanılan Font: CC Wild Words (Orjinal Font)

Çeviri, balonlama ve sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

DİKKAT! Frankofon yazarı "Comics"cilere fena laf geçirmiş!!!

İYİ EĞLENCELER!!!

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,410
Yeni bir serinin başlangıcı, hayırlı olsun üstadım. kolaylıklar dilerim. Paylaşım için teşekkürler yine ilgi çekecek bir seri.

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
172
528
Hayal gücüm mü çalıştı bilmiyorum ama çizer bazı karakterleri film yıldızlarına benzetmiş sanki. Kevin Bacon u,Bratt Pitt i görür gibi oldum..Bu arada konu güzel,çizgiler müthiş..
Teşekkürler Sn. Daltas..

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,197
2,108
sevgili daltas kardeşim..Türkçesine kolay, kolay ulaşılamayacak dev eserleri bizlere kazandırıyorsunuz.. çok teşekkürler ederiz!