Conan Ve Tarzan

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Conan ve Tarzan - Maymun Adam

conancr000.jpg

Yildirim Örer'in Robert E. Howard Conan ve Edvard Rice Burrougs'un Tarzan karakterlerini bir araya getiridigi ilginç bir hikaye.
Alfa yayınları Conan Yeni Maceralar serisinde yayınlanmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam Örer'in öyküsü iki sayıya paylaştırılmıştı.What if tadında bu öykü tek bu linkte

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Conan'ın zaman makinesi yok ama durmadan zaman içinde geziyor, şimdi de Tarzan'la macera yaşıyor.
Bir de Conan günümüzde Newyork'ta macera yaşamıştı.

Ben İstanbul'a gelmesini bekliyorum. En zorlu rakibi:) sevgili timed onu bekliyor, benden söylemesi.

Emeklerine teşekkürler subzero, bugün Conan'la hasret giderme günü sanki.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim çok sağolasın,sizler birer iyilik meleğisiniz,elinizde ne var ne yok bizlere aktarıyorsunuz,gönüller dolusu sevgiler sunarım,çok teşekkürler.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Yabancı bir sitede Conan ve Tarzan başlıklı yazan ve çizen
Sevgili Yıldırım Örer'e ait sayfaları tek tek paylaşılmış bir ç.romanını buldum hepsini cbr formatına dönüştürdüm.
Sizlerle paylaşıyorum.
Sevgili Yıldırım Örer'e bu güzel ç.roman ve çizimler için teşekkür ederim.
Saygılar sevgiler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Hatırlattığın için teşekkürler Muratusta.
Konu daha önce The_Darkness ve Subzero tarafından farklı zamanlarda açılmış. Hem o konuları, hem de muratusta'nın konusunu birleştirdim. Linkleri ana mesaja taşıdım. Tekrar teşekkürler üstadım. Elinize sağlık.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Cdisplay ve diğer comic okuma proğramlarını indirip kurmalısınız.
Sitede konu ile ilgili bilgiler var üstadım.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Herkese selamlar. Bir süredir Diyarı ihmal ettim, çok fazla giriş yapmadım, arada bakıp kaçtım itiraf ediyorum :) Hayat yorgunluğu sardı sanırım bu aralar.
Conan ve Tarzan'ın bu nadir macerası, Conan yeni maceralar dizisi 198 ve 199. sayılarında yayınlanmıştır. Merak edenler için ufak bir not olarak belirteyim dedim :)

Son düzenleme: