Conan Alfa Süper Cilt 6

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Mehmet Ali üstadımızın bu cildine bakamadım. Diğer arkadaşın paylaştığı ile benim paylaştığım aynı değil, zira kapak da başka, içerik de başka. Çok emek verdim. Bundan sonra paylaşacağım süper cilt Conan'lar, elbette daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Verdiğiniz emek ve harcadığınız zaman için
teşekkür ediyorum Sayın "yaziciahmet" kardeşim...
Saygılarla...

hareketli-dalgalanan-turk-bayragi.gif

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Merhabalar, sevgili arkadaşlar. Yayına hazırladığım Alfa Yayınları kitabında yayınevinin çıkardığı tüm serilere ait toplam dergi sayısını netleştirirken en fazla zorluk çektiğim seriler bu Conan Süper Cilt serileri oldu. Kesin olarak kaçar sayı çıktıklarına dair bu serilerde hala tereddüt yaşadıklarım var.
Sizden ricam, arşivinizdeki bu kırmızı (çok azı da mavi) kapak ve sırt rengine sahip Süper Cilt serilerine ait sayıların elinizdeki en yüksek numaraları benim için fotoğraflamanız olacak.
Yardımlarınız ve desteğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Daha önce de söylediğim gibi en talihsiz serilerden birisi bu. Kapaklar aynı olup içi farklı olan örnekler olduğu gibi, hem kapağı hem içeriği farklı kitaplar da var. Artık her farklı taramayı listelemekten başka yapacak bir şey yok. :)

Hakan Alpin üstadımıza da kolaylıklar diliyorum. :)

Çok teşekkürler, yazicizahmet üstadım.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Merhabalar, sevgili arkadaşlar. Yayına hazırladığım Alfa Yayınları kitabında yayınevinin çıkardığı tüm serilere ait toplam dergi sayısını netleştirirken en fazla zorluk çektiğim seriler bu Conan Süper Cilt serileri oldu. Kesin olarak kaçar sayı çıktıklarına dair bu serilerde hala tereddüt yaşadıklarım var.
Sizden ricam, arşivinizdeki bu kırmızı (çok azı da mavi) kapak ve sırt rengine sahip Süper Cilt serilerine ait sayıların elinizdeki en yüksek numaraları benim için fotoğraflamanız olacak.
Yardımlarınız ve desteğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba sevgili Hakan Alpin üstadım;
Bendeki Conan süper cilt serisinin son sayısı 16.

Bir de size ilginç gelebileceğini düşündüğüm 2. fotoğrafım var.
Aynı cildin içindeki yeşillik...

Umarım yardımım dokunmuştur. Araştırmalarınızda kolaylıklar dilerim.