CNBC-e Dergisi - Sayı:24 (Ocak 2002)

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961

aFwh6b.jpg

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
İlk dönemlerden gelen bu güzel sayı için çok teşekkürler Murats dostumuz. Sanırım Cnbc-e dergi paylaşımlarınız sona eriyor.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961
İlk dönemlerden gelen bu güzel sayı için çok teşekkürler Murats dostumuz. Sanırım Cnbc-e dergi paylaşımlarınız sona eriyor.

Aynen sevgili misterno dostum. :)
Elimizdeki tüm sayılar, tarandı ve paylaşıldı. Dolayısıyla şimdilik başka kaynağımız olmadığından paylaşımlar sona erdi.

- Umuyorum, bu dergiyi seven dostlarımız, özellikle ilk 47 sayı içinden, öncelikli olacak paylaşımlarda bulunurlar.

- Bu son 5 sayıda, İÇİNDEKİLER kısmı yapamadım. Yapamadığım için de bunca zamandır paylaşımları bekletiyordum. Zamanım olunca yazarım diye. (Sayılar çok sayfa olduğu ve çok konu olduğu için her bir sayının içindekilerini yazmak oldukça uzun sürüyor.) Ama zamanım bir türlü olamadı, enerjim de olamadı, gerçekten aylardır upload'lu şekilde bekliyordu taramalar.

En azından artık sadece kapak işini halledip paylaşayım dedim. (Onda da, resim sitelerinin çoğu iptal olmuş, zorluk çıktı) Nihayetinde artık bir şekilde paylaşayım da, meraklılarını daha fazla yeni taramalardan mahrum bırakmayayım dedim. Download'lar da oluşsun ki, linkler ölmesin.

Belki daha sonra içindekiler indeksini eklerim. Sevgiler.