CNBC-e Dergisi - Sayı:15 (Nisan 2001)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Birkaç gündür internetsiz kalmıştım. Geri dönüşte bu paylaşımı görmek benim için güzel bir sürpriz oldu.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Sonunda,
Kanal E'nin sadece yayın prototipini (akışını) yazdığı
ve kısa film özetleri koymakla yetindiği
aslen program dergisi olan dergilerinin ardından çıkmaya başlayan,
cNBC-e'nin logolu, ve
röportajlar, diziler hakkında eğlenceli bilgiler içeren
daha magazin ve TV dergisi içerikli sayıları başladı.

Çok güzel bir bayram armağanı oldu.
Bu eski sayılar çok değerli.
Çok teşekkürler MisterNo.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Sonunda,
Kanal E'nin sadece yayın prototipini (akışını) yazdığı
ve kısa film özetleri koymakla yetindiği
aslen program dergisi olan dergilerinin ardından çıkmaya başlayan,
cNBC-e'nin logolu, ve
röportajlar, diziler hakkında eğlenceli bilgiler içeren
daha magazin ve TV dergisi içerikli sayıları başladı.

Çok güzel bir bayram armağanı oldu.
Bu eski sayılar çok değerli.
Çok teşekkürler MisterNo.
Malesef o döneme ait elimdeki son sayıydı bu.2002-2003 yıllarına ait sayılar yok bulunamıyor.2004 yılı şubat ayında başlıyor elimdekiler.Bu dergi ilk başlarda Doğuş gurubu dergilerinde ek olarak verildi.daha sonra sanırım abonelik yoluyla veya sınırlı sayıda bayii de satıldı.Ta ki 2004 yılı ocak ayında para ile bayilerde satılmaya başlanana kadar.Bu nedenle olacak 2004 öncesi sayıları bulmak imkansız gibi.Allahtan elimde bunlar kalmış.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Bilgi için teşekkürler.
Gerçekten de EK olarak verildiği zamanları bulmak oldukça zor olmalı.
Ama bu topluluk, zaman içinde burada neleri bulmadı ki.
Hayatımız uzun olsun, zamanla çıkar. Yeter ki ilgilenen, isteyen olsun. :)

Bayilerde satıldığı ilk zamanlar, 2004'ler de kıymetli benim için. İlk zamanlarında ya almaz, denk geldikçe alır, ve de alıp okuduktan sonra atardım. Ah kafam.

Halbuki, cine5 mecmualarını (bunların yanına bile yaklaşamaz kalite ve içerik konusunda) atmayıp bir çekmeceye yığmıştım. Ardından, çok yıllar geçtikten sonra, kalabalık yapıyor diye büyük çoğunluğunu, şöyle bir gözden geçirip atmıştım.
Depoda bir miktar daha cine5 dergisi olduğunu hatırlıyorum.
İsteyen, ilgilenen, bunları biriktiren birisi varsa, kısa bir keşifle yerini bulup ona gönderebilirim. İlgilenenlere duyurulur dostlar.

Goodtimes

Yeni Üye
26 Haz 2019
20
21
Bilgi için teşekkürler.
Gerçekten de EK olarak verildiği zamanları bulmak oldukça zor olmalı.
Ama bu topluluk, zaman içinde burada neleri bulmadı ki.
Hayatımız uzun olsun, zamanla çıkar. Yeter ki ilgilenen, isteyen olsun. :)

Bayilerde satıldığı ilk zamanlar, 2004'ler de kıymetli benim için. İlk zamanlarında ya almaz, denk geldikçe alır, ve de alıp okuduktan sonra atardım. Ah kafam.

Halbuki, cine5 mecmualarını (bunların yanına bile yaklaşamaz kalite ve içerik konusunda) atmayıp bir çekmeceye yığmıştım. Ardından, çok yıllar geçtikten sonra, kalabalık yapıyor diye büyük çoğunluğunu, şöyle bir gözden geçirip atmıştım.
Depoda bir miktar daha cine5 dergisi olduğunu hatırlıyorum.
İsteyen, ilgilenen, bunları biriktiren birisi varsa, kısa bir keşifle yerini bulup ona gönderebilirim. İlgilenenlere duyurulur dostlar.

Merhaba, ben cine5 dergileriyle ilgileniyor ve biriktiriyorum. Sanırım size ulaşmam gerekiyor :) Yanıtlarsanız sevinirim... 1993-2000 arasi eksik sayilar bol...

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Haziran'ın başında bir başka dosta söz verdim.
Sayıların hepsini ortaya çıkardığımda, ona bir liste yollayacağım, onda olan sayıları da size yollarım..

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Merhaba, acaba herhangi bir gelişme var mı konuyla ilgili? Şimdiden teşekkür ederim...

Evet, sayıların büyük çoğunluğunu bulup, çıkardım. Bakmak istediğim bir kaç yer daha var. Bu ay bitmeden sayı listesini diğer arkadaşla paylaşırım. Sonra da size yazarım.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Sevgili Goodtimes,
Bana e-mail'ini yazar mısın? Oradan iletişim kuralım.

Listeyi yaptım. Senden önce dergileri almak adına iletişim kuran arkadaşa yolladığım dergi sayıları listesiyle ilgili geri-dönüşü de aldım. Onun istediği sayılar az adette. Çoğu sana kaldı. =) Mesajımı gördüğünde, buraya ya da ziyaretçi defterime mail'ini bırak. Görür, görmez sana ulaşacağım.

Goodtimes

Yeni Üye
26 Haz 2019
20
21
Sevgili Goodtimes,
Bana e-mail'ini yazar mısın? Oradan iletişim kuralım.

Listeyi yaptım. Senden önce dergileri almak adına iletişim kuran arkadaşa yolladığım dergi sayıları listesiyle ilgili geri-dönüşü de aldım. Onun istediği sayılar az adette. Çoğu sana kaldı. =) Mesajımı gördüğünde, buraya ya da ziyaretçi defterime mail'ini bırak. Görür, görmez sana ulaşacağım.

Merhaba Murat Bey,

Yanıtınız için teşekkür ederim, haberler oldukça güzel. ‘dan bana ulaşabilirsiniz. İyi günler diliyorum. :)

Son düzenleme:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Merhaba Murat Bey,

Yanıtınız için teşekkür ederim, haberler oldukça güzel. .......‘dan bana ulaşabilirsiniz. İyi günler diliyorum. :)

Mesajınızı gördüm, not aldım.
Birazdan e-mail atacağım.
E-mail bilginizi saklamak, kendi mesajınızı silmek isterseniz, üstteki mesajı düzenleyebilirsiniz diye haber vereyim dedim.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Bugün her iki dostumuzun da dergi paketi kargolarını, postaladım.

cNBC-e dergilerinin ilk 79 sayısından tarama yapmış olan
ve yapacak olan arkadaşlara şimdiden tekrar teşekkürler.