Çizgi Roman Koleksiyon Dergisi Sayı 04

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Bugün(dün oldu) resimsiz dosya yükleyip ardından dosyasız resim yüklemeyi öğrendim şimdi bu gece vaktinde herikisini birden (teyyare ve değer dostlarımın gazıyla:Ğ)yapmaya çalışıyorum.Kimse kusura bakmasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Böylece serinin tamamı Diyar'daki yerini almış oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Üstat, anladığım kadarıyla taranmış sayfaları dosya barındırma platformuna tek tek yüklüyorsunuz. Aslında bu tek tek taranmış sayfaları winzip ya da winrar gibi bir dosya sıkıştırma programı sayesinde tek bir dosya haline getirseniz ve uzantısı .zip ya da .rar olan bu dosyayı yükleseniz çok daha güzel olur.

Katkılarınız için bir kez daha teşekkür ediyorum.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,236
Böylece serinin tamamı Diyar'daki yerini almış oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Üstat, anladığım kadarıyla taranmış sayfaları dosya barındırma platformuna tek tek yüklüyorsunuz. Aslında bu tek tek taranmış sayfaları winzip ya da winrar gibi bir dosya sıkıştırma programı sayesinde tek bir dosya haline getirseniz ve uzantısı .zip ya da .rar olan bu dosyayı yükleseniz çok daha güzel olur.

Katkılarınız için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Hatta oluşturduğunuz o dosyanın ".rar" ya da ".zip" olan soydını, ".cbr" ya da ".cbz" olarak değiştirip yükleseniz, tadından yenmez. :)

Herşey bir yana, çok teşekkürler katkılarınız için. :)

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Zere "bu klasörü niye bu kadar yavaş upload ediyor"diye soruyordum kendime.Hay tecrübenizle bin yaşayın."direnc11"ve"teyyare"dostlarımın uyarısıyla durumu anladım.Dosyaları ona göre hazılıyacağım.Teşekkür ederim.