Roket Rakun: Sayı #01 Çıktı!

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
a47836218b.jpg

Çeviri & Balonlama: escapisttt
Yazar & Çizer: Skottie Young​

Roket Rakun, zayıfın ve iyinin yanında, galaksiler arası kadınların kalbinde olan bir kahramandır. Ancak cinayet ile suçlandığında ve peşindekiler sadece polisler olmadığında hayatı pek de eskisi gibi olamayacaktır. Her ne kadar gerçek katil her zaman Roket'in bir adım önünde olsa da kahramanımızın ve en iyi dostu Groot'un gerçeği bulma zamanı gelmiştir. Galaksi Koruyucusu'nun hikayesine sizler de katılın!

Sayı #01 |

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Güzel bir seçim olmuş.
Güzel bir çizgi roman.
Her yaşa hitap eden bir karakter.
Oldukça eğlenceli bu rakun.
Teşekkürler.

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
Güzel bir seçim olmuş.
Güzel bir çizgi roman.
Her yaşa hitap eden bir karakter.
Oldukça eğlenceli bu rakun.
Teşekkürler.

Gerçekten de hem eğlenceli hem de sürükleyici bir çizgi roman. Birçok kişinin Galaksinin Koruyucuları'nda Star-Lord'dan sonra en sevdiği karakterdir rakunumuz. Ben çevirirken çok eğlendim, sizin de beğenmenize sevindim.

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
elinize sağlık ilginç bir seçim olmuş... :)

Roket Rakun'un ilk sayısı geçen sene en çok satan çizgi roman sayıları arasında üçüncü sırada bulunuyor. Yine bana sorarsanız Star-Lord, tartışmasız geçen senenin en havalı kahramanıydı.

Ben de ilk sayıyı okuyunca gerçekten çok eğlendim ve tercihimi bundan yana kullandım :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ben bu kahramanın olduğu filmi seyrettim ve çok keyif aldım.
Şimdi de çizgi romanını okumak keyifli olacak umarım.
Teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Eğlenceli bir çizgi roman...

Yazım kurallarına uygunluk...

Akıcı bir Türkçe...

Çok güzel bir balonlama...

Daha ne isteyebiliriz ki?

Teşekkürler, sevgili Emre.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Rakun yan karakteri müthiş Galaksinin koruyucularını çok sevdim bir kaç sayının çevrimi yapılmıştı acaba çizgiroman serisi devam etmiyor mu ? Paylaşım ve emeklerin için teşekkürler Cizgigezegen

cizgigezegen

Yeni Üye
24 Nis 2015
42
402
Coast City
Rakun yan karakteri müthiş Galaksinin koruyucularını çok sevdim bir kaç sayının çevrimi yapılmıştı acaba çizgiroman serisi devam etmiyor mu ? Paylaşım ve emeklerin için teşekkürler Cizgigezegen

Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) serisi için konuşayım, şu anda yanlış bilmiyorsam 27 sayısı, 1 yıllığı ve bunların toplandığı 4 adet cildi var, sıradaki cilt de Ekim 2015'de piyasa sürülecek. Başka bir yerde çevirisi yapılıyor mu bir bilgim yok ancak özellikle artan şöhretini göz önüne alırsak bir yayınevinin telif haklarını alıp ciltlerini basması çok uzak değildir bence.