Deadshot #5 Çıktı! [Bitti]

Zombiet

Çeviri & Balonlama
3 Haz 2016
167
1,494
İstanbul
GalleryChar_1900x900_deadshot2_531914c93b4363.45990031.jpg

Deadshot yada Floyd Lawton, dünyada ki en ölümcül keskin nişancı olarak bilinir. Silah olarak bileklerine takılı olan tabancaları tercih eder fakat uzun menzilli tüfekleri de çok üstün düzeyde kullanır. Kariyerine Gotham City'de bir kanunsuz kahraman olarak başlayan Deadshot zamanla yüksek ücretli bir suikastçi ve kiralık asker haline geldi. Değişik zamanlarda Secret Six, Suicide Squad ve Killer Elite gibi grupların en önemli üyelerinden biri olan Deadshot; Batman, Green Arrow ve Black Canary gibi kahramanların en büyük düşmanlarından biridir.

Deadshot sayı 5 ile veda ediyor. Bir ordu Deadshot'ı avlamaya geliyorlar. Bakalım Deadshot bu işten nasıl kurtulacak?

Not: Serimiz bitmiş arkadaşlar. Son sayı bu. Umarım seriyi beğenmişsinizdir.

Not2: Yönetici biri benimle iletişime geçebilir mi? Özel mesaj olarak...

İndirme Linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Tamamlandığına göre keyifle okuyabiliriz :)
Malum, başlanıp yarım bırakılmış o kadar çok seri oldu ki, bitmeden okumaya korkuyor insan.
Teşekkürler dostum.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,363
İzmir
Secret Six isimli eventden tanıdığım Deadshot'ı gerçekten çok beğendim. Çeviri ve balonlama için çok teşekkür ediyorum, üstadım.

Çevirdiğin tüm kitaplara zaman buldukça bakıyorum. Çok güzel işler başarıyorsun. Tebrik ederim.

celilbatu2

Yeni Üye
9 Eyl 2018
57
80
Hocam yıllar sonra yazıyorum linki ölmüş acaba düzeltme şansınız var mıdır? Teşekkürler.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Bu tam olarak hangi serisi? Goodreads de puanlama ve comic book listesi yapıyorum da.

Edit: tamam buldum. Urban Renawal mış. Okumuşum.

Son düzenleme: