He-Man'in yeni çizgi film serisi

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası

Daha izleme fırsatım olmadı gerçi ama sıcağı sıcağına paylaşayım dedim.

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
484
İlk 5 bölüm itibarı ile aslında Teela ve Kainatın Hakimleri olmuş. Sanırım bu Revelation serisini hatıralarımızda ki He-Man ve Kainatın Hakimleri ile karşılaştırmadan veya herhangi bir bağlantı kurmadan, klasik Filmation serisinin yeni versiyonunu beklemekten baska çare yok gibi.

Aslında o seriyi de Netflix ve Kevin Smith yapacağından ben kendi adıma beklentilerimi en asgari seviyeye indirdim :(

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
klasik Filmation serisinin yeni versiyonunu beklemekten baska çare yok gibi

Revelation eski Filmation serisinin direkt devamı olarak tasarlanmıştı ama yeni yapılacak He-Man serisi için Filmation serisinin yeni versiyonu demek pek doğru değil çünkü orijinal seriyle bağlantısı olmayan ve CGI denilen tamamı bilgisayar çizimli ve farklı tarzda bir He-Man yorumu olacak. Bu da yeni seriden ilk He-Man karesi, ya da dikdörtgeni:

f1s3j3pe1db6w5b6r3wt-scaled.jpg

Son düzenleme:

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
484

Revelation eski Filmation serisinin direkt devamı olarak tasarlanmıştı ama yeni yapılacak He-Man serisi için Filmation serisinin yeni versiyonu demek pek doğru değil çünkü orijinal seriyle bağlantısı olmayan ve CGI denilen tamamı bilgisayar çizimli ve farklı tarzda bir He-Man yorumu olacak.

O zaman bize yine hüsran yine Filmation klasik serisi ile hasret dolu günler kalacak. Ne yapsalar ellerinde kalıyor. Aslında 2002 serisi oldukça güzeldi. Ansızın sonlandırmışlardı. Bu Revelation hüsranından sonra yıllardır bitmeyen muhabete dönüşen "O sene bu sene" film veya filmleri de hayal oldu gibi gözüküyor.

Kazanan yine ve sadece Mattel olur. Nasıl olsa biz iflah olmaz fanları alırız o figürleri :rolleyes:

Son düzenleme:

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
O zaman bize yine hüsran yine Filmation klasik serisi ile hasret dolu günler kalacak. Ne yapsalar ellerinde kalıyor. Aslında 2002 serisi oldukça güzeldi. Ansızın sonlandırmışlardı. Bu Revelation hüsranından sonra yıllardır bitmeyen muhabete dönüşen "O sene bu sene" film veya filmleri de hayal oldu gibi gözüküyor.

Kazanan yine ve sadece Mattel olur. Nasıl olsa biz iflah olmaz fanları alırız o figürleri :rolleyes:

He-Man filminde başrolü oynayacak aktör filmden ayrıldığını duyurmuştu zaten üstüne bu Revelation fiyaskosundan sonra muhtemelen film projesi iptal olur.

2002 serisinin de iptal edilmesinin nedeni oyuncaklarının yeterince satmamış olmasıydı, zaten He-Man'in en başta ortaya çıkma nedeni Arnold'un oynadığı Conan filminin oyuncaklarını bir şekilde satmak olduğundan çok da şaşırmamak gerek.

Son düzenleme: