Batman - Gotham’ın Gaz Lambaları(Türkçe Dublaj)

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
EP0nJq.jpg

m2DjLP.jpg

Batman - Gotham’ın Gaz Lambaları:

Konu: Mike Mignola ve Brian Augustyn ikilisinin ellerinden çıkan Gotham’ın Gaz Lambaları, farklı bir zaman veya evrende geçen Batman çizgi romanları arasında en çok beğeni toplayan çalışmalardan biridir. 19. yüzyılda geçen ve Viyana, Londra gibi Avrupa kentlerini de gördüğümüz Gotham’ın Gaz Lambalarında Batman’in ana düşmanı Karındeşen Jack. Batman çizgi romanlarında sıklıkla gördüğümüz Alfred, James Gordon ve Zehirli Sarmaşık, Joker gibi karakterlerin de söz konusu dönemde karşımıza çıktığı çizgi romanda Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihten önemli figürler de bulunuyor.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Gotham by Gaslight'ı, Gotham'ın Gaz Lambaları diye kim çevirmiş merak ettim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Enver bey bu değerli paylaşım için çok teşekkür ederim.Çizgi Roman olarakta basılmış bulunan fevkalede bir çalışma.
Aramıza hoş geldiniz.
Saygı ve selamlarımla.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Gotham by Gaslight'ı, Gotham'ın Gaz Lambaları diye kim çevirmiş merak ettim.

Bilmiyorum ama pekçok sitede bu şekilde geçiyor, Gaz Işığında Gotham daha doğru bir tercüme olabilirdi ama bu da fena değil bence.

Enver bey bu değerli paylaşım için çok teşekkür ederim.Çizgi Roman olarakta basılmış bulunan fevkalede bir çalışma.
Aramıza hoş geldiniz.
Saygı ve selamlarımla.

Yeniden hoşbulduk diyelim benim Mehmet Emin bilgisayarımdaki sorunlar yüzünden aktif olamadım format atıldı pekçok verim gitti, siteye gireceğim giremiyorum ben de yeni isim aldım bu babamın adı, forum yetkili arkadaşlar bu şekilde değiştirebilirler mi bilmiyorum neyse farketmez böyle de devam ederim sanırım, güzel değişik bir çizgi dizi encodesini kendim yaptım, iyi seyirler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
AAA Sevgili dostumuz Mehmet bey çok sevindim üstadım çok özledik sizleri.Çok büyük bir renksiniz bizim için mutlaka olmanız gerekir forumda.
Sizin özellikle filmler konusunda ki çalışmalarınız eşsiz.
Uzun zaman göremeyince inanın çok üzülüyordum.
Çok sevindim üstadım.
Hoş bir sürpriz oldu.
Saygılarımla.

Kibar

Yeni Üye
7 Mar 2019
2
0
Admin bey siteniz güzel tesekkurler burdan sitenize bircok cizgi film ekleyebilirsiniz cok düsük boyutlarda

Moderatör tarafında düzenlendi: