Mizah dergileri varken paramız yoktu, paramız olduğunda dergiler yoktu.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Çizgi diyarında uzun zamandır başta mizah olmak üzere nostalji niteliğinde dergiler okuyorum. Emek verenlere teşekkür ederim. Zaman geçtikçe basılı yayın alma ihtiyacı da hissettim. Ama eski bolluk bereket nerede? Bütün mizah dergileri kapanmış veya küçülmüş. Sizden isteğim su anda tavsiye edebileceğiniz halen satışta olan mizah karikatür ağırlıklı dergi tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hemen ve derhal "ters dergi albüm" edinin.
Son yıllarda yapılan en iyi dergi...
İstanbul kitapçısı gibi sitelerde indirimli alabilirsiniz.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,817
Çizgi diyarında uzun zamandır başta mizah olmak üzere nostalji niteliğinde dergiler okuyorum. Emek verenlere teşekkür ederim. Zaman geçtikçe basılı yayın alma ihtiyacı da hissettim. Ama eski bolluk bereket nerede? Bütün mizah dergileri kapanmış veya küçülmüş. Sizden isteğim su anda tavsiye edebileceğiniz halen satışta olan mizah karikatür ağırlıklı dergi tavsiyeniz var mı? Teşekkürler.
Sevgili forumdaşım benim size tavsiyem biraz daha değişik olacak, dediğiniz o eski mizah dergilerinin çoğu sayısı çeşitli internet ortamlarında satılıyor, oradan istediklerinizi temin edip okuyup arşivinize katarsınız o sayılar sitemizde de yoksa tarayıp paylaşabilirsiniz.

ShadowMan :)

Yeni Üye
25 Ocak 2021
72
277
kapakkk.jpg

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Öneri için teşekkürler.O derginin tanıtımını görmüştüm. Ne yazık ki Turkcell telefon hattı kullananların dergi uygulamasında bulunuyormuş. Kendi açımdan ona ulaşmak imkansız. Basılı yayın olarak araştırıyorum. Zaten ters dergi internetten sipariş verdim.

Son düzenleme:

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
Hemen ve derhal "ters dergi albüm" edinin.
Son yıllarda yapılan en iyi dergi...
İstanbul kitapçısı gibi sitelerde indirimli alabilirsiniz.

Tavsiyeniz üzerine hemen sipariş verdim ve dergi elime ulaştı. Gerçekten çok güzel bir dergi. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210506_153159_643.jpg
    IMG_20210506_153159_643.jpg
    97.3 KB · Görüntü: 35

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Öneri için teşekkürler.O derginin tanıtımını görmüştüm. Ne yazık ki Turkcell telefon hattı kullananların dergi uygulamasında bulunuyormuş. Kendi açımdan ona ulaşmak imkansız. Basılı yayın olarak araştırıyorum. Zaten ters dergi internetten sipariş verdim.

turkcell dergilik diye bir şey var sanırsam 20tl verip her ay 300 ve üzerinde dergiyi okuyabiliyomuşssunuz ebook olarak.turkcelli olmak şart mı bilmiyorum ama ben vodafoneluyum ve tek takip ettiğim dergi ''uykusuz'' ama 20 liraya tabi birçok dergi okumak baya avantajlı