Ufak Canavarlar (Little Monsters) #01 (Jeff Lemire)

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118

Little%20Monsters%20001-000.jpg

Onlar Dünya'daki son çocuklar... aynı zamanda vampirler de. Bu çocuklar kendilerini bildiler bileli insanlığın harabeleri arasında mutlu bir hayat geçirdiler ama son zamanlarda yaşanan olaylar bu grubu bölecek ve masumiyetlerini yok edecek.

Şimdiden iyi okumalar...

Çeviri: Saint Walker
Balonlama: Saint Walker
Grafik: Spiderwebs

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,268
SPIDERWEBS Üstadım, Yeni bir seri öncelikle size kolaylıklar dilerim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Eline yüreğine sağlık.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Her şeyden önce paylaşımınız için teşekkürler. (Size destek olmak için sayfanızdaki reklamlara tıklıyorum bu arada... :) )
Kick Ass ve Hit Girl'deki gibi çocuk kahramanları böyle kanlı çizgi romanlara nasıl alet ediyorlar anlamak mümkün değil.
Ürünlerin reklam tanıtımlarında da çocukları ilgi çeksin diye fazlaca kullanırlar, bu bilinen bir gerçek.
Şimdi bu çizgi roman büyüklere mi yoksa küçüklere mi hitap ediyor?
Bu tür çizgi romanları çocuklar da okuyorsa ilerde pompalı tüfekle sinema veya tiyatro basıp basmayacaklarını nereden bilebiliriz?
Devamını bekliyoruz, teşekkürler... :D

Son düzenleme:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Her şeyden önce paylaşımınız için teşekkürler. (Size destek olmak için sayfanızdaki reklamlara tıklıyorum bu arada... :) )
Kick Ass ve Hit Girl'deki gibi çocuk kahramanları böyle kanlı çizgi romanlara nasıl alet ediyorlar anlamak mümkün değil.
Ürünlerin reklam tanıtımlarında da çocukları ilgi çeksin diye fazlaca kullanırlar, bu bilinen bir gerçek.
Şimdi bu çizgi roman büyüklere mi yoksa küçüklere mi hitap ediyor?
Bu tür çizgi romanları çocuklar da okuyorsa ilerde pompalı tüfekle sinema veya tiyatro basıp basmayacaklarını nereden bilebiliriz?
Devamını bekliyoruz, teşekkürler... :D
Kick-Ass ve Hit-Girl'ü bilmem fakat Jeff Lemire'in çocuklara karşı büyük bir sevgisi olduğunu varsayıyorum çünkü neredeyse bütün hikâyelerinin protagonistleri çocuk oluyor. Çevirdiğimiz Sweet Tooth - Geri Dönüş ve Bulmaca serilerinin de ana karakterleri çocuktu. Ek olarak Sweet Tooth'un asıl serisinin, Lemire'in bağımsız birkaç grafik romanının ve TürkÇizgi ekibinin çevirdiği Kar Melekleri gibi serilerin de protagonistleri çocuk. Bu seride bir değişiklik yapıp çocukları kötü adam rolüne sokmuş Lemire ama bakalım nereye çıkacak bu. Saint Walker üstadım balonlarını halleder halletmez atmayı düşünüyorum yeni sayısını. Araya çok süre sokmama taraftarıyım.