Siyahlar İçindeki Kral hakkında gelen yorumlar hakkında açıklama

Siyahlar İçindeki Kral hakkında gelen yorumlar hakkında açıklama

Çizgi Bölgesi

Like Tree219Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01.Mayıs.2021, 01:35   #21
Yeni Üye

cams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
cams is on a distinguished road
Ya merhaba, şimdi anladığım kadarıyla sizbir blogdasınız başka blog sizin başladığınız serinin son sayılarını tercüme ediyor.
Olabilir dünyada adalet diye bir şey yok.
o blogda siz daha iyi çevirmensiniz eski çevrmenleri sevmezdim diye yazanlar acep gerçekten çizgidiyarı üyeleri mi yoksa o blogun yazarlarının ikinci yazarları mı yada arkadaşları mı kendi reklamlarını mı yapmaya çalışıyorlar hiç bir bilgimiz yok dimi?
Ben şimdi john bidenim desem abd ye laf atacak değilsiniz ya cizgidiyarını da suçlamayın derim
Aklıma çok eski bir olay geldi gerçek:
Bir animenin ikiyüzyirmi bölümünü(Gerçekten o kadar sayı ya kenshindi ya başka tam hatırlamıyorum çünkü syretmiyordum hiç) japoncadan çevirip altyazı hazırlayan bir arkadaş(sadece forumdan biliyordum) çeviriye okul yüzünden brir süre ara verdi. Üç beş tane piç bir site kurmuşlar o işi bıraktı bize devretti artık biz bakacağız dediler sonra çocuk dönünce çeviriye çevirileri biz yaptık söylemine kadar getirdiler.
Türkiyede'sin gönüllü iş yapıyorsun evet hakkını alamıyorsun takdir edenin bile az. Bunlar önemsiz önemli olan üstüne küfür yiyorsun. Türkiye'de bu da normal ben gönüllü çalıırken başkalarının haklarını ararken aktivistlik yaparken çok yaşadım. Sen kafana takma derim. Çünkü çözüm yok
Sahi sitene baktım eskiden comic okurdum artık okumasam bile yazını okuyunca senin adına canım sıkıldı sen sıkılma boş ver derim; çünkü onlar ya müşteri çekmeye çalışıyorlar ya da keyfinin kaçmasını istiyorlar. Ben Conan okumadğım sayı kaldı mı diye bakmaya girmiştim siteye mesajını gördüm. Çizgiroman okuyanlara keyifli okumalar sağlıyosun bunun için teşekkür ederim

Konu cams tarafından (01.Mayıs.2021 Saat 01:42 ) değiştirilmiştir.
cams isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Mayıs.2021, 03:32   #22
Çeviri Balonlama

SpiderWEBS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 260125
•Rep Seviyesi :
SpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond repute
Alıntı: cams´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya merhaba, şimdi anladığım kadarıyla sizbir blogdasınız başka blog sizin başladığınız serinin son sayılarını tercüme ediyor.
Olabilir dünyada adalet diye bir şey yok.
o blogda siz daha iyi çevirmensiniz eski çevrmenleri sevmezdim diye yazanlar acep gerçekten çizgidiyarı üyeleri mi yoksa o blogun yazarlarının ikinci yazarları mı yada arkadaşları mı kendi reklamlarını mı yapmaya çalışıyorlar hiç bir bilgimiz yok dimi?
Ben şimdi john bidenim desem abd ye laf atacak değilsiniz ya cizgidiyarını da suçlamayın derim
Aklıma çok eski bir olay geldi gerçek:
Bir animenin ikiyüzyirmi bölümünü(Gerçekten o kadar sayı ya kenshindi ya başka tam hatırlamıyorum çünkü syretmiyordum hiç) japoncadan çevirip altyazı hazırlayan bir arkadaş(sadece forumdan biliyordum) çeviriye okul yüzünden brir süre ara verdi. Üç beş tane piç bir site kurmuşlar o işi bıraktı bize devretti artık biz bakacağız dediler sonra çocuk dönünce çeviriye çevirileri biz yaptık söylemine kadar getirdiler.
Türkiyede'sin gönüllü iş yapıyorsun evet hakkını alamıyorsun takdir edenin bile az. Bunlar önemsiz önemli olan üstüne küfür yiyorsun. Türkiye'de bu da normal ben gönüllü çalıırken başkalarının haklarını ararken aktivistlik yaparken çok yaşadım. Sen kafana takma derim. Çünkü çözüm yok
Sahi sitene baktım eskiden comic okurdum artık okumasam bile yazını okuyunca senin adına canım sıkıldı sen sıkılma boş ver derim; çünkü onlar ya müşteri çekmeye çalışıyorlar ya da keyfinin kaçmasını istiyorlar. Ben Conan okumadğım sayı kaldı mı diye bakmaya girmiştim siteye mesajını gördüm. Çizgiroman okuyanlara keyifli okumalar sağlıyosun bunun için teşekkür ederim

Tekrardan serinin yapılması o kadar da ilgilendirmiyor bizi. Bizi ilgilendiren ve buraya bunları yazmamıza sebep olacak kadar canımızı sıkan şeyler gelen yorumlar. Elbette ki kiminde kötü bir amaç yok farkındayız fakat bazıları o kadar kaba ve can sıkıcı oluyor ki insan düşünmeden edemiyor kasıtlı olup olmadığını. Bu arada yazanların kendileri Diyar'dan geldiklerini belirttikleri için buraya atmayı tercih ettik. Ayrıca diğer seçenekler oldukça absürt geldi bana

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
SpiderWEBS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil