Çitlembik Sayı 038

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,022
mqIYSq.jpg

Sayın Hakan Alpin 15 ve 16 sayılar yokdur,rica etsem paylaşırmısınız.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.​

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Emeklerinize sağlık, sevgili murtaza5. Elele'nin 2 orijinal cildi var arşivimde. Ancak biraz karışık durumda kitaplarım ve siz yazınca araştırdım bu iki cildi belki bulurum umuduyla. Henüz bulamadim maalesef.
Tarayıcım olmadığından dolayı tarama imkanım olmayacak, fakat en azından her sayfanın güzel bir şekilde fotosunu çekerim. Bu sayılar bulununcaya kadar idare eder diye umut ederek. Olmadı bahar başında İstanbul'a gelme planıma bu iki cildi de eklerim. Sevgili ertuğrul'a teslim ederim tarayıp siteye yüklemesi için. Zira gelirken bir miktar Diyar'da henüz eksik görünen çizgiroman getirip kendisinden taramasını rica edecektim zaten.
Tekrar teşekkürler paylaşımlarınız için.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,022
Sayın Hakan Alpin üstadım,
süpür nickli arkadaşımız 15 ve 16 dergiyi yolladı.
Yarın nasipse seriyi tamamlayacagım.
İlginiz için teşekkür ederim,
gelecek nesillere eserler bırakmak için
her türlü zorluga gögüs gererek paylaşım yapıyorum.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Çok sevindim. Çizgiromanlar, mizah ve çocuk dergileri hepimizin hayatına güzel dokunuşlar yaptı geçmişte. Bizi biz yapan şeylerden biri de çizgiromanlar...
Aslında hepimiz bir yandan bu kültürü bir şekilde yaşamaya devam ederken, öte yandan da kültürel aktarımını gelecek nesiller için yahut tarihte kendi kulvarında elle tutulur bir kaydı olsun diye paylaşımlarını yapıyoruz. Yazdığım kitapları da bu mihvalde görüyorum. Bizimkisi acizane bir kültür sununu ve aktarımı...