The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 17 (Çeviri - Balonlama)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,339
Önsöz, sonsöz ve arka kapak çevirisini Hüseyin Aksakal yaptı. Metinleri Shoryuken hazırladı. Balonlamalar Ekenciz ve bana ait. Kapak ve iç kapakları ben hazırladım. Afiyetle okuyunuz...

0011_zpsgizdagng.jpg

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Uzun süredir Beklediğim bir çeviri Kitabıydı,gene her zamanki gibi kapak muhteşem görünüyor...Verdiğin emekler için sonsuz teşekkürler....

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Robert E. Howard evrenini çok iyi tanımama rağmen, özellikle Roy Thomas editörlüğünde üretilen çizgi romanlarının mutfağı hakkında yeterli bilgim yokmuş meğer... Bu işler sayesinde bu eksiğimizi de peyderpey gidermiş oluyoruz. Ne diyeyim... Çeviride kusurlar vardır mutlaka. Ama düzenleme çalışmaları müthiş. Tebrik ediyorum arkadaşlar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Prospero ,Hüseyin Aksakal,Shoryuken,Ekenciz müthiş bir dörtlü olmuşsunuz.Klasik conanlarda da sona doğru ilerliyoruz.Sizlere saygı ve sevgilerimi sunarım.Bu dev emek ile yine gönülleri fethettiniz.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,224
Kamlançu
Tam da dönüşüme denk geldi, güzel oldu. Ellerine sağlık sevgili dostum. Aşırı bir yorgunluk var bende, birkaç gün dinleneceğim artık. Sonra kaldığımız yerden devam edelim. Hüseyin Aksakal ve Ekenciz'e de emekleri için teşekkür ediyorum. Onlara da yeni işler düşecek herhalde bu paylaşımlarda :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Siz insan değilsiniz, valla...
Hepiniz kanatsız meleklersiniz, belki de kanatlı...
Bu nasıl bir iştir..
Sağ olun, var olun, çok yaşayın...
Oku oku bitmez bu şimdi, yaşasın...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,704
Dartanyan ve üç silahşörler, Conan'a karşı. Bu kıyasıya mücadele devam ediyor. Teşekkürler, güzel insanlar.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,427
hiçbiryerde :)
Hüseyin Aksakal, Shoryuken, Ekenciz ve Prospero
dostların işbirliği ve ortaya çıkan çalışma her türlü
övgüye layık. Gurur verici işleriniz için teşekkür
ederim, var olun. Şimdi kitabımızı açıp okumaya
geçelim hemen...

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,213
Dostların birlikteliğinden harmanlanıp kusursuz bir paylaşıma dönen bu güzel Conan ve Gil KANE şöleni için minnettarlıkla teşekkürlerimi sunarım.