The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 27 (Çeviri - Balonlama)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Arka kapak çevirisi Hüseyin Aksakal'a metinler Shoryuken'e ait. Ben de balonlama ve düzenlemeleri yaptım.
Bu cildin sonunda 1986 yılında Marvel Comics tarafından yayınlanan ve Conan'ın yaşadığı dönem olan
Hyboria çağı ile ilgili bilgiler içeren "Conan Resmi El Kitabını" da Türkçe olarak bulabilirsiniz.

Not:Bazı balonlardaki hatalar sebebi ile 10 nisan itibarı ile dosyayı düzeltip tekrar upload ettim.
Bu tarihten önce indirmiş olanlar aşağıdaki düzeltme dosyasını indirip rar'dan çıkardıkları dosyaları daha önce indirdikleri cbr dosyasının içine attıkları takdirde
(cbr dosyasını winrar ile açıp dosyaları sürükleyip içine bırakarak)
hatalı sayfaları düzeltmiş olacaklardır.

Son düzenleme:

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
458
941
Güzel bir cilt.Çeviri ve balonlamasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.Ellerine,emeklerine sağlık.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Her üçünüze de çok ama çok teşekkür ederim, Hem Hüseyin Aksakal'a hem size sayın prospero hem de sevgili Shoryuken'e. İyi ki varsınız, sağ olun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çizgi romanın efendisi kesinlikle Conan...
Ben çok beğendim.
Hani bir solukta okunur denen cinsten..
Her üç dostuma da ayrı ayrı teşekkürler.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Conan ciltleri cilt olarak daha bir harika.
Emeği geçen tüm üstatlarımıza teşekkürler.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Güncelleme:
Bazı düzeltmeler yapılması gerekliliğinden dolayı dosyayı güncelleyip yeniden yükledim. 10 nisan tarihinden önce indirmiş olanların tekrar indirmesi gerekmesin diye de düzeltme dosyasını ilk mesaja ekledim.