Star Wars #003

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Bu hafta daha erken geldi çevirimiz. Kötü haber yeni sayıyı yaklaşık bir ay kadar bekleyeceğiz. Keyifli okumalar...

0YuTFOh.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,585
Gotham
Dostum devamı gelsin de beklemekte sıkıntı yok :D Sayende Marvel'ın yaptığı en iyi işlerden birini de okuyoruz. Çok heyecanlı gidiyor , yeni sayı için çok teşekkürler.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,458
Kendi Koltuğunda
Wessaur kardeşim bir sevindirdin bir üzdün; bir ay çok değil mi? Sen ne eder eder bir çaresini bulur, erkene alırsın. Bu arada çok teşekkürler.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Wessaur kardeşim bir sevindirdin bir üzdün; bir ay çok değil mi? Sen ne eder eder bir çaresini bulur, erkene alırsın. Bu arada çok teşekkürler.

Benden kaynaklı değil hocam. Yeni sayı 22 nisan tarihinde çıkacak; güncel bir seri bu, ben en kötü ihtimali söyledim sadece. :)

burak 34

Yeni Üye
27 Mar 2015
1
1
Arkadaşlar açılmadı, ben winrarla açıyorum hata verdi. Yardım edebilecek var mı?

mrtano

Yeni Üye
18 Ara 2014
2
1
Arkadaşlar açılmadı, ben winrarla açıyorum hata verdi. Yardım edebilecek var mı?

Aynı problem bende de var. Star Wars 3 sayısında da cdisplay ile dosyalar açılmıyor. rar, zip, cbr, cbz, pdf bütün uzantıları denedim, doğrudan indirdim, jdownloaderla indirdim açamıyorum. Arkadaşın diğer çevirisi all -star westernleri indirdim, onlarda da aynı problem var. En son dosyanın 7-zip ile sıkıştırılmış olduğunu fark ettim, 7z uzantısını denedim o da fayda etmedi. Winrar dosya hatası diyor...

Dosyaları açabilmeyi başaran arkadaşlar var mı?

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Ben de cdisplay ile açamadım sumatra adlı uygulama ile açıldı.

Paylaşım için teşekkürler Wessaur. Çizgi roman adına her platformda sergilediğin özveriler ve emekler için ayrıca teşekkürler.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,078
3. sayı için teşekkürler,elinize sağlık.
Ben de aynı sorunu yaşadım.Şu şekilde çözdüm::S

cbr uzantısını rar yaptım.Sonra rar uazntılı dosyayı winrar'la klasörü dönüştürdüm,sonra klasörü tekrar rar dosyaya dönüştürüp uzantısını cbr yaptım,o zaman sorunsuz açıldı..

mrtano

Yeni Üye
18 Ara 2014
2
1
3. sayı için teşekkürler,elinize sağlık.
Ben de aynı sorunu yaşadım.Şu şekilde çözdüm::S

cbr uzantısını rar yaptım.Sonra rar uazntılı dosyayı winrar'la klasörü dönüştürdüm,sonra klasörü tekrar rar dosyaya dönüştürüp uzantısını cbr yaptım,o zaman sorunsuz açıldı..

Ben de bütün uzantılarla denedim ama winrar da açınca dosya boş görünüyor. bir de tablette deneyeceğim. olursa olur, olmazsa okuyamayacağız demek ki...

Bu arada en az 3 kere indirdiğimi de belirteyim. bence indirme kaynaklı değil, dosyanın hazırlandığı sıkıştırma programıyla alakalı. muhtemelen bendeki winrar ve cdisplay 7-zip dosyalarını desteklemediği için böyle bir sorun çıkıyor.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Öncelikle yaşanılan hatalar için üzgünüm. Dalgınlıkla 7zip yapmışım bir daha rar yaparım. Tekrar özür dilerim sorun yaşayanlardan.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Sayın Wessaur paylaşımlarınızın takipçisiyim ellerinize sağlık gönülden teşekkür ederim.
Ben sorun yaşamadım SumatraPDF-3.0 programından okuyorum bilgisayarımda.
Tabletimde ise Pocketbook programı kullanıyorum. Bu programla cbr,pdf,epub formatlarını okuyabiliyorum.
Formumuzda tavsiye edilen diğer okuma programları içinde aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

http://www.cizgidiyari.com/forum/re...zgi-roman-okumak-icin-gerekli-programlar.html

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,849
Öncelikle paylaşımlar için çok teşekkür ederim. Bunun devamı gelecek mi?

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Devamı gelecek arkadaşlar; çevirmen arıyorum!.. :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Star Wars'u en son 1980'lerin başlarında Tercüman Çocuk dergisinde okumuştum. Nerede oradaki özentisiz çizgiler, nerede buradaki mükemmel çizgiler. Bu kıymetli paylaşımı için teşekkürler..

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
İyi haber seri devam edecek arkadaşlar. Haftabaşı yeni sayı düşer diye tahmin ediyorum.