Astonishing X-Men v3 025 (Çeviri Balonlama)

jokerpinscher

Yeni Üye
8 Haz 2012
3
59
ast25.jpg

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
İlk mesaj ,ilk konu ve müthiş güzel ve anlamı olan bir çalışma!!
Balonlama ve çeviri ustalık kokuyor?
Şaştım şaştığım kadarda sevindim...
Lütfen devamını bekletmeyin ve devam ediniz...

Sargon

Çeviri & Balonlama
30 May 2012
82
460
Çok iyi bir çalışma olmuş. Çeviri de balonlama da şahane, ellerinize sağlık.
Marmara Çizgi'nin 2012 yılında yayınlayacağını duyurduğu yeni Astonishing X-Men cildinin (5. cilt) içeriğindeki ilk bölüm bu.
Sakın yanlış anlamayın, benim için hava hoş. Hem sizin çalışmalarınızı indirir, hem de basılacak cildi satın alırım.
Çok yakında basılacak bir seriyi devam ettirmek yerine, yayınlanmayacak bir X-Men hikayesine ne dersiniz?
Çeviri ve balonlamadaki güzel becerinizi, yayınlanması gündemde olmayan başka bir "iyi" X-Men serisinde sergilerseniz, harcadığınız emeğin ve zamanın, hem sizin için hem sunduğunuz insanlar için anlamı daha büyük olmaz mı?

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Çok iyi bir çalışma olmuş. Çeviri de balonlama da şahane, ellerinize sağlık.
Marmara Çizgi'nin 2012 yılında yayınlayacağını duyurduğu yeni Astonishing X-Men cildinin (5. cilt) içeriğindeki ilk bölüm bu.
Sakın yanlış anlamayın, benim için hava hoş. Hem sizin çalışmalarınızı indirir, hem de basılacak cildi satın alırım.
Çok yakında basılacak bir seriyi devam ettirmek yerine, yayınlanmayacak bir X-Men hikayesine ne dersiniz?
Çeviri ve balonlamadaki güzel becerinizi, yayınlanması gündemde olmayan başka bir "iyi" X-Men serisinde sergilerseniz, harcadığınız emeğin ve zamanın, hem sizin için hem sunduğunuz insanlar için anlamı daha büyük olmaz mı?

Belki farkında değilsiniz son zamanlarda yaşananların?
Kısaca özetleyecek olursak bu kitabı yayınlamayı düşündüğünü arz eden yayınevi bizimle aynı ödülü almaktan çok utanmış!
Düzensiz yayın periyodlarına , bilgi vermemek gibi basitliklerine ve ne zaman ne yapacaklarının belli olmamasına bakarsak eğer belki hiç okuyamayacağız bu öyküyü!
Zaten yayınlasalar bile ki en merak edenlerden biride benim boykot ettiğim için almayıda düşünmeyecektim!
Onun için arkadaşların yaptığı işe bayıldım ya!

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
Bilen bilir süper kahramanları konu alan çizgi romanları sevmem bunu okudum beğendim. Halkla yakınlaşmaları, polisle beraber çalışmaları, esprili konuşmaları, insanca duyguları falan hoşuma gitti, bu seriyi ben de okuyacağım.

Balonlama için teşekkür ederim.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Tadımızı kaçırmayalım ya.

Bu konu çizgi roman'a ve en önemlisi çizgi diyarına zarar veriyor. Ülkemizde ç.r basan ve okuyan kaç kişi var ki ? Birbirimize düşmek yerine sahip çıkmalıyız.

Yayımlanacağı duyurulan eserler paylaşımdan kalkmıştı. Geçmiş de bunun örneklerini gördük. Yönetim bu konuda uygun kararı vericekdir.

Sanırım biraz optimist yaklaştım.
Bugün mutluyum yahu :)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Teşekkürler, harika bir çalışma olmuş. Ne olursa olsun devamını görmek isteriz.
Ellerine sağlık.