Punisher - Milât Sayı 1 - Aile Meselesi

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Aile babası Frank Castle'ın yaşadığı trajik travma sonrasında silaha sarılıp, kötülere kan kusturduğunu sanırım aramızda bilmeyen yok. Marvel'de Conan dışında tek sevdiğim kahraman olan Punisher'ın ortaya çıkış öyküsünü benim çevirimden okuyun istedim.

Aşağıda ilk sayıyı paylaşıyorum, seri dört sayı ve zaman içinde tamamını paylaşacağım. Özgün çeviri ve balonlama bana ait. İngilizce'den okuyarak çevirdim, google translate değil.

ZEKÂ, ENERJİ VE DÜRÜSTLÜK YA AYNI İNSANDA TOPLANMIŞ ÜÇ ERDEMDİR YA DA İNSAN YAKININDAN BİLE GEÇMEDİĞİ BU ERDEMLERİN DÜŞMANI OLMUŞTUR. BU ÇEVİRİ VE BALONLAMAYI BAŞTA PEK MUHTEREM BİRADERİM BALTİMORA OLMAK ÜZERE ÇİZGİ DİYARI’NIN DÜRÜST, MENFAATLERİNİN KÖLESİ OLMAMIŞ ASİL İNSANLARINA ARMAĞAN EDİYORUM. İYİ OKUMALAR DOSTLAR...

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Neredeyse Mükemmel bir kapak. Öyleyse içerik de öyledir. Diğer Ç-B üstadlarım gibi, GüvenGüven üstadımın Ç-B'sı ile okumak da keyifli olacaktır. Eline sağlık. Çok teşekkürler.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
ZEKÂ, ENERJİ VE DÜRÜSTLÜK,
ÇİZGİ DİYARI’NIN DÜRÜST, MENFAATLERİNİN KÖLESİ OLMAMIŞ ASİL İNSANLARINA ARMAĞAN EDİYORUM.

Çok özellik yazmışsınız, bunlar bende var mı yok mu bilemiyorum, bir test yaptırsak mı acaba?! Ya da hiç uğraşmayıp indirip okusak olmaz mı?! :Ğ Şaka bir yana teşekkürler, takip edeceğim bir seri daha oldu, daha ne isterim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
508
8,283
İnfazcı çizgi diyarına geri döndü!
Kapaktaki mitolojik gönderme ve çizim harika.
4 sayılık oldukça güzel bir seriye benziyor.
Çeviri ve balonlamanız için çok teşekkürler.
Yalnız tek bir önerim olucak;

Bu linkten indirip balonlarsanız, bizlere sayıyı,
yüksek çözünürlükle armağan etmiş olursunuz.
Sadece bir öneri, dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Elinize emeğinize sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Oldukça emek verilmiş, zaman harcanmış ve maksimum özen gösterilmiş bir çalışma ürünü...
Harika bir macera ve mükemmel bir tercüme...
Ben bir çırpıda keyifle okudum ve devamını bekliyorum.
Teşekkür ediyorum Sayın "GüvenGüven"...
Selam ve saygılar kardeşim...

52308R.gif

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,921
İstanbul
Büyük emek harcadığın bu özel armağanın ve de hakkımda yazdığın güzel sözler için çok teşekkür ederim Güvencim. İyi ki varsın canım kardeşim.