Happy ! - Image Comics (çok yakında sizlerle)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Happy ! - image comics ( 4 sayılık bir seri , aslında tek cilt olarak da var ama 120 sayfa , uzun sürer . O yüzden 4 sayı olarak yayınlamayı düşünüyorum , her cilt ort 30 syf filan zaten :Ğ ) Çeviriyorum şu anda bitince balonlamaya geçeceğim.BU ARADA DİZİSİ DE ÇEKİLDİ 2 SEZON SÜRDÜ 2-3 SENE ÖNCE FİLAN SANIRSAM

konu : Yozlaşmış, alkol düşkünü eski bir polis, şimdilerin ise kiralık katili Nick Sax karakterine odaklanıyor.

Günlük cinayet işleri, ruhsuz ilişkiler ve ihanet olaylarıyla yaşamına devam etmekte olan Nick Sax'ın hayatına, aldığı yeni işte bir şeyler yanlış gittiğinde minicik, aşırı pozitif, mavi kanatlı hayali bir at olan Happy girecektir.

Bundan sonra Nick'in hayatında her şey eskisinden farklı olacak ve bu muhteşem ikili bir takım haline gelecektir!

Son düzenleme:

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
198
4,049
Dizisini geçen yıl izledim. izlerken Allahım ben ne izliyorum böyle diye sorgulayıp tuhaf bir şekilde izlemeye devam da ediyordum. Bakalım çizgi romanı nasılmış.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Dizisini geçen yıl izledim. izlerken Allahım ben ne izliyorum böyle diye sorgulayıp tuhaf bir şekilde izlemeye devam da ediyordum. Bakalım çizgi romanı nasılmış.

HAHAH :Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ HAKKATEN BEN DE 1.BÖLÜMÜ ŞİMDİ İZLEDİM ÇEVİRDİĞİM İÇİN BİRAZ BAKIYIM DEDİM , HANİ BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN 1.CİLTLE ALAKALI , HAKKATEN KÜFÜR , KAN , ARGO GIRLA AMA KOMİK BİR DİZİ ABSÜRD ZATEN . BEN KÜFÜRLERİ DİREK YAZIYORUM GELİŞİNE VALLA ZATEN +18 AMBLEMİNİ BASICAM :Ğ:Ğ SANSÜR KOYMUYORUM KÜFÜRLERE VS...

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,274
5,540
Çok teşekkür ediyorum benimde merak ettiğim seriydi dizisini izlemektense çizgi romanını okumayı tercih ederim

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Vaay ilginç bir seriye benziyor haberim yoktu çok teşekkürler şimdiden güzele benziyor.Ayrıca bazı şeylerde sansür cidden hoş bir şey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...