VE FİNAL...ELM SOKAĞINDA KABUS 3 - UYKUNUN İBLİSİ (THE DEMON OF SLEEP)

Fatih1111

Yeni Üye
2 Eyl 2019
25
177
İstanbul
" Hayattayken ölüme en yakın olduğumuz an UYKUDA olduğumuz andır"

images

Wes craven'in yarattığı ateş ile kardeş, insanlığa kalleş ve sonunda olacak bir leş...

FREDDY KRUGER !

Maceranın hiç şüphesiz en heyecanlı ve en kanlı bölümüne geldik değerli çizgi roman dostları.

Elm sokağını kâbusa çeviren , gençlerin ve çocukların baş belası şeytani yaratığın karşısında bu sefer yatağının altına saklanan değil, yenmek için mücadele eden genç bir ekip var.

Bakalım bu ekip kanlı vahşete son verebilecek mi ?

Toplamda 3 bölümden oluşan
Elm sokağında kabus 3 - uykunun iblisi (The demon of sleep) sizlerle...

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Keyifli okumalar dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatih1111

Yeni Üye
2 Eyl 2019
25
177
İstanbul
Keyifle okuyun hocam :) böylelikle elm sokağında kabus serisi tamamlanmış oldu. Umarım beğenmişsinizdir sevgi ve saygılarımla...

Elmstreet

Yeni Üye
1 Ara 2017
22
40
Emeğinize sağlık. Teşekkürler. Geçmişte yabancı dilde çizgi romanlara Nightmare on Elm Street başlığı altında 10'dan fazlası vardı. Fakat linkler kırık olduğundan indirememiştik. Acaba onlarla ilgilenir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatih1111

Yeni Üye
2 Eyl 2019
25
177
İstanbul
Emeğinize sağlık. Teşekkürler. Geçmişte yabancı dilde çizgi romanlar a nightmare on elm street başlığı altında 10'dan fazlası vardı.Fakat linkler kırık olduğundan indirememiştik. Acaba onlarla ilgilenirmisiniz ?
Teşekkür ederim keyifle okuyun hocam :) o seriyi ben de buldum ancak dediğiniz gibi kırık çıktı. bunlar benim elimde uzun süredir vardı ben de çevirip paylaştım hocam.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,912
İzmit
Selamlar,
seriyi png değil de jpg formatında paylaşmak mümkün müdür acaba, bu şekliyle hem arşivlemek için büyük hem de işlenemiyor, en azından ben beceremiyorum,
aksi halde okuyup silmek gerekecek, siz veya zamanı ve becerisi olan bir diyar dostu yardımcı olursa harika olur, paylaşımlar için teşekkür ederim.