Mister No 196-3 Elveda Afrika - Dana Winter Geliyor

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
Evet sevgili dostlar bu fasikülle vedi 196 sayı Africa Addio adlı kitap tamamlanmış oluyor. Bundan sonra Her cuma bir fasikül vermeye çalışacağım. 15 günde bir demiştim ama umduğumdan daha hızlı ilerledim yani haftada bir Mister No'nun Türkiyede daha önce yayınlanmamış maceralarının bir fasikülünü diyarımızda bulabileceksiniz. 199 sayının sonuna kadar bu fasiküller devam edecek. Yani iki yeni Mister No macerası daha sevenlerine kavuşmuş olacak. Fasiküllerin bitiminden sonra veya aralarda Hepsini toplayıp italya'da yayınlandıkları şekliyle tek kitap haline getireceğim.

Haftaya görüşmek üzere şimdilik hoşça ve sağlıcakla kalın.

MİSTER NO S.196/3 kitap=ADDİO AFRİCA - fasikül = DANA WİNTER GELİYOR...

file

Mediafire:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Güzel paylaşımları görmek mutluluk verici.
Hele asi pilot olunca ayrı bir zevk.
Emeklerin için teşekkür ederim.
Devamını merakla bekliyoruz değerli dostum.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
Teşekkürler sevgili dostum keyifle takip ediyorum. Lütfen kullandığınız fontu da belirtiniz.:)
kullandığım font "Laffayette Comic Pro" Mister No çevirisi için bunu uygun buldum ama içindeki büyük yazılarda değişik fontlarda kullandım. ccbelly laugh, cczoinks vb...

12 Şub 2010
15,006
543,642
Daha önce yayınlanmamış Mister No macerası ama Dana Winter'ı sanki daha önce gördüm mü, okudum mu veya başka maceradan mı anımsıyorum?

Belki de de ja vu dediklerindendir:)

Teşekkürler sevgili cengizgul

®embrand

Yeni Üye
28 Mar 2009
53
33
Görünce meraklandım. Yoğun emekler için ve bu eşi olmayan çalışma için çok teşekkürler.