Büyülü Rüzgar (MagicoVento) Lal Kitap Bonelli Comics 131 - Kaybolan Zamanın Anıları

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar

Nihayet serinin sonuna geldik. Bittiğine üzüldüğüm bir dizi,ama yapacak bir şey yok, öyle uygun görmüşler.Bu son bölüm de, herhalde son bölüm diye üç macera var.Üç güzel akıcı macera.Son macera artık konunun bağlanması bölümü. Büyülü Rüzgar paylaşımlarını burada noktalarken, bu seride emeği geçen, Raven, Kaan64, Bayposta, Bakunin, Ravage, Mehmet Ali, Oktay – izm, Tombraks1978, Ertuğrul, Hones, serifengin, Colinmccay’ye seriyi bize ulaştırmak için gösterdikleri çabalardan ötürü Diyar’daki tüm Büyülü Rüzgar sevenleri adına çok teşekkür ediyorum.Şimdi buyurun okumaya.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Sonunda herkes tüm seriyi okuyabilecek.

Bu son kitapta üç hikaye var. Ned ve Poe'nun
hızlı maceralar yaşadığı yıllar geride kalmıştır.
Bir gazeteci delikanlının zamanın ve çok şeyin
değiştiğini inzivaya çekilmiş "Poe"ya anlatmasıyla
başlayan kitap Poe'nun ağzından dinleyeceğimiz
maceralarla devam ediyor.

Emeği geçenlere, en başta Secret1962 dostumuza
çook çok teşekkür ederim.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Bonellinin Mister No'yu bitirmesine ne kadar üzüldüysem bu serinin bitmesine de o kadar üzüldüm.Bence çok daha uzun süre devam edebilecek konu derinliğine sahip bir seriydi.Serinin tamamının bize ulaşmasını sağlayan secret 1962 başta tüm dostlara teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,226
Kamlançu
Daha önce de yazmıştım, bana çocuksu bir isim olarak gelen Büyülü Rüzgar'a önyargılı olarak yaklaşmış ve uzun süre okumaya tenezzül etmemiştim. Okumaya başladıktan sonra bir türlü bırakamadım. Sona gelmesi bir taraftan üzücü, bir taraftan da kesintisiz okuma açısından sevindirici...
Büyülü Rüzgar taramalarında (hatta balonlamalarında) emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Çizgi Romana tekrar dönmemde katkısı bulunan Çizgi Diyarı kurucuları, yöneticileri ve üyelerine de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum... Çok yaşayın...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Çok fazla emeğim geçmedi Büyülü Rüzgar'a. Zagor'dan pek fazla fırsat bulamadı. Ama sevdiğim kahramanlar arasına çoktan katıldı. Verdiğin emekler için teşekkürler SECRET1962.

Not: Kötü taramalar yenilenebilir. Beyaz ve tek sayfa olarak.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,912
İzmit
Her ne kadar serinin bitmesine üzülsem de bu ve nice serilerin tamamlanmasını sağlayan arkadaşların boş duramayıp daha birçok seriye el atacağını bilmek beni gülümsetiyor.
Emekleriniz ve harcadığınız zaman için teşekkür ederim.

sntrh

Yeni Üye
26 Nis 2009
26
35
O çocukluğumuza kök salmış efsane çizgi roman karakterlerinin arasından sıyrılarak gönlümüzde en tepelerde yer almayı başardı Büyülü Rüzgar. Bu sitede rastlamasam böyle bir keyfi yaşayamayacaktım. Teşekkürler çizgidiyarı, teşekkürler SECRET1962 ve emeği geçen tüm paylaşımcılar.

Son düzenleme:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,868
Alışılmışın dışında kendine özgü bir karakter olan Büyülü Rüzgar, benim en sevdiğim çizgiroman oldu... Hata bazen Teks'in bile önüne geçti.
Serinin devam etmesini dilerdim. Ama tekrar, tekrar okunacak maceralar içermekte olan Büyülü Rüzgar'ın son sayısı için Secret1962'ye teşekkür ederim.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,412
3,014
Tex, Judas, Ken Parker, Büyülü Rüzgar, Tomteks. Döne döne okuduğum westernlerdir. Bana göre Kızılderilileri en iyi işleyen çizgiroman Büyülü Rüzgar.

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
172
527
Bize, Pasquela Frisenda yı büyük bir çizer olarak hediye etmiş bir seriydi..Kendisi sonraları Tex çizeri olarak bir kaç macerada harikalar yaratmıştır..