Bloodshot 1 - Dünyayı Ateşe Boğmak

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
830902

Adın Angelo Mortalli. Kardeşin düşman hatlarının ardında kapana kısılmış halde ve neredeyse-- hayır. Doğru değil bu. Adın Raymond Garrison. Tehlikeli saha görevlerinden emekli olmuştun ama en yakın dostunun ricası, seni acımasız bir çatışmanın ortasına fırlattı, hem de-- hayır. Bu da doğru değil. Adın Bloodshot. Siyahla beyazın yetersiz kaldığı yerde, özgürlük için gerekli bir gri renksin sen: Askeri gereksinimler ve üst düzey teknolojinin kusursuz bileşimi. Dünyayı ateşe boğacak binlerce kirli sırla dolu, ayaklı bir Wikileaks… ve az önce yakalandın.

Yazar Duane Swierczynski (Birds of Prey), tanınmış çizerler Manuel Garcia (Black Widow) ve Arturo Lozzi'nin (Immortal Weapons) hayat verdiği serinin ilk dört fasikülü bu ciltte toplanıyor…

(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
112 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 24 x 16 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786059071321
Etiket Fiyatı : 25,00 TL (KDV Dâhil)
idefix Fiyatı :18,25 TL (KDV Dâhil)

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
İlyas beyden çok güzel harketler izliyoruz sayın seyirciler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İlyas beyden çok güzel harketler izliyoruz sayın seyirciler...

Bende İlyas Erkul'u tebrik ederim. Ülkemizde fazla tanınmayan Valiant Comics çizgi romanlarını basarak risk aldı. Ama iyi ki de aldı. Ben şimdiye kadar çıkan Harbinger 1 ve 2. ciltleri okuyup beğendim. Yeni çıkanları da alacağım.

2015 yılının çizgi roman sürprizlerin ödülü olsa kesin İlyas Erkul'a oy verirdim.