DEMIAN 00, (Bonelli) Tanıtım sayısı.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Marsilya’dan Barselona’ya, Paristen Akdenize uzanan bir macera rotası…

Demian’ın göğsünde, kalbinin üzerinde kılıç şeklinde çok tuhaf bir yara izi vardır. Efsanevi şövalyeler kastının, kardeşliğinin sembolü olduğu söylenir. Belki de bu doğrudur. Demian bahsi geçen modern şövalyelerden biridir. Kökenleri gibi bir dizi romantik kahraman zamanın sisleri arasında gözden kaybolur. Bu kahramanların misyonu basittir, suistimallerle mücadele ve masumları savunmak… Fakat günümüzde, Marsilya’da durum çok daha karışıktır. İyiler ve kötüler arasındaki çizgi fazlasıyla incelmiştir. Ve birisi, bu gölgeler arasında kurnazca planlar yapar. Peki kimin tarafını tutacak? Demian, kararını verir, kendi eylemlerinden sorumlu ve kendi hayatının efendisi olacak… Göğsünde taşıdığı kılıç, her seferinde ruhunda yeni bir yara açacak.
Çeviriyi ve balonlamayı ben yaptım.
İyi seyirler.

saruhandurmaz

Kıdemli Üye
1 Şub 2018
126
429
Çizimler ve çeviri mükemmel, ellerinize ,sağlık bir okur olarak çok teşekkür ediyorum. Merakla devamını bekliyorum. Bu gün 1969 yılında gazete bayisine mandallarla tutturulan , ben ve arkadaşlarımın ağzı sulanarak seyrettiği çizgi romanlara ulaşma hazzını hissettim. Size ve sizin gibi emek harcayan tüm emekçilerimize bir kez daha çok teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Ben de sıradayım, Ali. Demian gibi kararımı verdim, en az 300 sayfa Demian. Arka planda olmak Demian'a yakışmaz, :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Artık iş tanıtımlı paylaşımlara atlayıp seviye yükseldi.Oku beğenirsen indir gibi oldu ama çizimlerden ne kadar güzel olduğu anlaşılıyor.
Bende bekleyeceğim üstadım.Teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Avrupa'dan bir çizgi roman, bize daha da
yakın, İtalya'dan olunca daha bir ilgi çekici.
Eline sağlık sevgili Ali, keyifle okudum ve
devamını da merakla bekliyorum şimdi...